top of page
Makeup

AT-HOME PEELS (PEELINGI)

AT-HOME PEELS (PEELINGI)

 

Peeling jest jednym z najpopularniejszych na świecie zabiegów kosmetycznych. Jednocześnie zabieg peelingu to jedna z najbardziej skutecznych terapii złuszczających naskórek, która ma za zadanie poprawę kondycji cery. Dlatego bardzo ważne jest aby rozumieć siłę preparatów złuszczających i ich zgodność z różnymi potrzebami klienta, problemami i typem skóry, charakterem i stylem życia.

 

Peeling to zabieg, polegający na złuszczaniu naskórka. Istnieją dwie metody: peeling mechaniczny, który wykonywany jest za pomocą środków mechanicznych i peeling chemiczny. Peeling chemiczny rozluźnia wiązania międzykomórkowe, tym samym umożliwiając usunięcie martwych i zniszczonych komórek skóry, stymuluje mikrokrążenie w skórze i pobudza odnowę komórkową. Również peeling przygotowuje skórę do lepszego przenikania preparatów, odnawia i odmładza, skóra staje się gładsza i bardzo miękka.

 

Zapotrzebowanie na efektywne peelingi chemiczne pobudziło HL PROFESSIONAL SKINCARE, wiodącą firmę na rynku profesjonalnych kosmetyków, do stworzenia linii produktów AT-HOME PEELS. To jest bardzo skuteczna i zwłaszcza aktywna linia peelingów oparta na wysokiej jakości składnikach, które zapewniają konkretne wyniki.

 

Stosowność peelingów uzasadniona jest składnikami aktywnymi, które zostały dobrane odpowiednio potrzebom klientów, ich stanu skóry i stylu życia. Wyjątkowość serii AT-HOME PEELS polega na dokładności i zgodności składników aktywnych.

 

AT-HOME PEELS to seria obejmująca 5 peelingów przeznaczonych do stosowania w domu. W rezultacie peelingi chemiczne podtrzymują i przedłużają efekty profesjonalnych zabiegów. Seria AT-HOME PEELS stymuluje odnowę komórkową. Ponadto peelingi usuwają martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę zdrową, gładką i promienną.

 

Aktywne i bezpieczne produkty zapewniają natychmiastowy rezultat. Co więcej, różnorodne metody stosowania peelingów zapewniają usatysfakcjonowanie potrzeb klientów z rozmaitymi stanami skóry i odmiennościami w trybie życia. Ponadto seria daje możliwość wyboru preferowanego sposobu stosowania właściwych kosmetyków.

 

Peelingi chemiczne zaleca się stosować jako część kompleksowego programu pielęgnacji, uwzględniającego stan skóry klienta, tryb życia, sposób użytkowania i oczekiwane wyniki. Seria przeznaczona do każdego typu skóry.

 

DZIAŁANIE

 

Stymuluje odnowę komórkową i wspomaga tworzenie nowych komórek naskórka, umożliwia lepsze wchłanianie składników aktywnych produktów do pielęgnacji skóry. Rozluźnia wiązania międzykomórkowe, stymuluje proces naturalnej regeneracji, poprawia teksturę i zapewnia jednolity koloryt skóry.

 

REZULTAT

 

  • Rozjaśnienie cery

  • Ujednolicenie kolorytu

  • Zwiększenie poziomu nawilżenia

  • Zwiększenie elastyczności skóry

  • Redukcja objawów starzenia się skóry

 

TYPY SKÓRY

 

Linia kosmetyków przeznaczona jest do wszystkich rodzajów skóry.

 

MARKA 

 

HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) to firma kosmetyczna, która wytwarza produkty do pielęgnacji skóry dla światowego rynku kosmetyków. Produkcja firmy jest sprzedawana tylko przez salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA. HL jest najbardziej znana w specjalistycznym przemyśle kosmetyków. HL łączy w sobie innowacyjne laboratorium badawczo-rozwojowe i nowoczesne metody produkcyjne, które dają możliwość wytwarzania unikalnej produkcji o wysokiej jakości , efektywności i bezpieczeństwie, zapewniają klientom zdrową, zbilansowaną, przepiękną skórę. HL oferuje różnorodne procedury zabiegowe i preparaty do stosowania w domu, które zawierają składniki odmładzające, odnawiające, rozjaśniające oraz zabezpieczają pielęgnację tłustej i dojrzałej cery, również ochronę przeciwsłoneczną.

 

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI:

 

  • Profesjonalizm i innowacja

  • Jakość i różnorodność zaawansowanych rozwiązań   

  • Konkretne rezultaty

  • Wiarygodność i rzetelność

bottom of page