top of page
anti-age

BIO REPAIR (REGENERACJA)

BIO REPAIR (REGENERACJA)

 

Jedną z podstawowych funkcji skóry jest ochrona całego organizmu przed wpływem wielu szkodliwych czynników, takich jak promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenie środowiska, bakterie etc. Procesy te powodują pogorszenie stanu naskórka, więc w konsekwencji skóra się uszkadza i staje zmęczona, traci nawilżenie i naturalny blask.

 

Uszkodzenia włókien kolagenu i elastyny, wywołane przez negatywne wpływy prowadzą do utraty jędrności skóry oraz pojawienia się zmarszczek i bruzd. Ale skóra ma naturalne mechanizmy regeneracyjne, które mogą naprawić uszkodzenia komórek i wzmocnić jej naturalną rolę ochronną.

 

Mechanizmy te oparte są na aktywności enzymów, które wpływają na komórki na poziomie DNA i przerywają niechciane wiązania chemiczne, powstające w wyniku działania promieni słonecznych oraz spowodowane przez wolne rodniki. Z biegiem lat, w miarę starzenia się skóry, te mechanizmy regeneracyjne stopniowo tracą zdolność do ochrony skóry i kumulują uszkodzenia.

 

Rosnące zapotrzebowanie na produkty kosmetyczne, które skutecznie wspierają regeneracyjne mechanizmy skóry, zachęciło HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND), wiodącą firmę w branży kosmetyków profesjonalnych, do stworzenia linii kosmetyków BIO REPAIR. To bardzo skuteczna i zwłaszcza aktywna linia preparatów, oparta na unikalnym połączeniu składników aktywnych, które zapewniają konkretne rezultaty w procesach regeneracji i odnawiania skóry.

 

Seria kosmetyków BIO REPAIR ma za zadanie usunąć wyniki szkodliwych wpływów zewnętrznych, takich jak promieniowanie słońca i zanieczyszczenia środowiska, poprzez wspieranie naturalnych mechanizmów ochronnych skóry. Seria oparta jest na naturalnym kompleksie BIO REPAIR , zawiera elastynę, kolagen i witaminę E.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

 • Kolagen i elastyna, które stanowią dwa kluczowe białka, odpowiedzialne za elastyczność i jędrność skóry.

 • Witamina E znana jako przeciwutleniacz, który chroni cerę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i zwiększa poziom nawilżenia skóry.

 • Naturalny kompleks BIO REPAIR naprawia komórki skóry uszkodzone działaniem promieniowania UV oraz pobudza naturalne mechanizmy naprawcze skóry.

 

DZIAŁANIE

 

Naturalny kompleks BIO REPAIR , w połączeniu z kolagenem, elastyną i witaminą E, skutecznie naprawia uszkodzenia skóry, wywołane przez słońce oraz inne czynniki zewnętrzne, i aktywizuje naturalne procesy regeneracji komórek skóry.

  

REZULTAT

 

 • Poprawa gęstości i wzmocnienie struktury skóry

 • Ukojenie podrażnionej skóry i redukcja zaczerwienień   

 • Poprawa elastyczności i sprężystości

 • Redukcja zmarszczek

 

TYPY SKÓRY

Linia kosmetyków przeznaczona jest do wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza do skóry uszkodzonej i zmęczonej, pozbawionej witalności.

 

MARKA

 

HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) to firma kosmetyczna, która wytwarza produkty do pielęgnacji skóry dla światowego rynku kosmetyków. Produkcja firmy jest sprzedawana tylko przez salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA. HL jest najbardziej znana w specjalistycznym przemyśle kosmetyków. HL łączy w sobie innowacyjne laboratorium badawczo-rozwojowe i nowoczesne metody produkcyjne, które dają możliwość wytwarzania unikalnej produkcji o wysokiej jakości , efektywności i bezpieczeństwie, zapewniają klientom zdrową, zbilansowaną, przepiękną skórę. HL oferuje różnorodne procedury zabiegowe i preparaty do stosowania w domu, które zawierają składniki odmładzające, odnawiające, rozjaśniające oraz zabezpieczają pielęgnację tłustej i dojrzałej cery, również ochronę przeciwsłoneczną.

 

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI:

 

 • Profesjonalizm i innowacja

 • Jakość i różnorodność zaawansowanych rozwiązań   

 • Konkretne rezultaty

 • Wiarygodność i rzetelność

bottom of page