top of page
vitaminc

C THE SUCCESS (ANTI AGING)

C THE SUCCESS (ANTI AGING)

 

Objawy starzenia się skóry (zmarszczki, wiotkość, plamy, spadek promienności) są wynikami wpływu czynników fizjologicznych, zewnętrznych i wewnętrznych. Niezabezpieczona ekspozycja na szkodliwe promieniowanie słoneczne (fotostarzenie), zanieczyszczenia powietrza i wolne rodniki - to czynniki środowiskowe, wpływające na organizm człowieka.

 

Na czynniki fizjologiczne składają się cechy genetyczne i zmiany hormonalne, związane z wiekiem, a mianowicie: spadek poziomu estrogenów i progesteronu, spadek liczby fibroblastów i zmniejszenie produkcji włókien kolagenu i elastyny. To wszystko przyczynia się do zmian w warstwach naskórka i skóry właściwej i pojawienia się zmarszczek, drobnych linii i plam pigmentacyjnych.

 

Zapotrzebowanie na efektywne produkty przeciwstarzeniowe pobudziło HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND), wiodącą firmę w branży kosmetyków profesjonalnych, do stworzenia linii preparatów C THE SUCCESS, która zawiera witaminę C o niezwykle wysokim stężeniu. Witamina C jest skutecznym przeciwutleniaczem, który neutralizuje wolne rodniki, rozjaśnia i odnawia cerę, poprawia naturalne mechanizmy regeneracji organizmu, wzmacnia syntezę kolagenu i elastyny.

 

Linia ma za zadanie opóźnić proces starzenia się skóry, zapewnić pielęgnację uszkodzonej cery, walczyć z objawami starzenia, wynikającymi z wiekiem i na skutek działania promieniowania słonecznego. Produkty zawierają aktywne połączenie witaminy C, oleju pomarańczowego i ekstraktu z grejpfruta.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

 • Witamina C jest skutecznym przeciwutleniaczem, który wchłania się w najgłębsze warstwy cery, neutralizuje wolne rodniki, wpływa na wytwarzanie melaniny, wzmacnia syntezę kolagenu i elastyny, rozjaśnia i odnawia, nadając skórze jednolity koloryt i zapewniając zdrowy piękny wygląd.

 • Trawa cytrynowa, zawierająca dużo witaminy C, skutecznie rozjaśnia cerę.

 • Olej pomarańczowy zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w skórze.

 • Ekstrakt z grejpfruta, bogaty w witaminę C, odnawia skórę. Masło Shea łagodzi, redukuje zmarszczki i nawilża skórę.

 

DZIAŁANIE

 

Połączenie witaminy C, oleju pomarańczowego i ekstraktu z grejpfruta neutralizuje wolne rodniki i jednocześnie zwiększa regenerację włókien kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za jędrność i elastyczność skóry, wzmacnia naturalne mechanizmy regeneracji organizmu.

 

REZULTAT

 

 • Spowolnienie procesu starzenia się skóry   

 • Zmniejszenie i wygładzanie zmarszczek   

 • Odżywianie i zmiękczenie

 • Poprawa jędrności i elastyczności

 • Rozjaśnianie przebarwień

 • Uzyskanie jednolitego kolorytu skóry

 

TYPY SKÓRY

 

Linia kosmetyków przeznaczona do wszystkich rodzajów skóry. Polecana zwłaszcza do cery wykazującej początkowe oznaki starzenia i dojrzałej.

 

MARKA

 

HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) to firma kosmetyczna, która wytwarza produkty do pielęgnacji skóry dla światowego rynku kosmetyków. Produkcja firmy jest sprzedawana tylko przez salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA. HL jest najbardziej znana w specjalistycznym przemyśle kosmetyków. HL łączy w sobie innowacyjne laboratorium badawczo-rozwojowe i nowoczesne metody produkcyjne, które dają możliwość wytwarzania unikalnej produkcji o wysokiej jakości , efektywności i bezpieczeństwie, zapewniają klientom zdrową, zbilansowaną, przepiękną skórę. HL oferuje różnorodne procedury zabiegowe i preparaty do stosowania w domu, które zawierają składniki odmładzające, odnawiające, rozjaśniające oraz zabezpieczają pielęgnację tłustej i dojrzałej cery, również ochronę przeciwsłoneczną.

 

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI:

 

 • Profesjonalizm i innowacja

 • Jakość i różnorodność zaawansowanych rozwiązań   

 • Konkretne rezultaty

 • Wiarygodność i rzetelność

bottom of page