top of page
nature

Firma Dr. Spiller została założona przez doktora nauk farmaceutycznych Horsta Spillera w 1960 roku w Bawarii.

 

Laboratorium badawcze, zakłady produkcyjne, centrum szkoleniowe Firmy znajdują się w mieście Siegsdorf, w sercu Alp Bawarskich, w pobliżu niesamowicie malowniczego jeziora Chiem-see.

 

Od momentu powstania firma specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji naturalnych kosmetyków profesjonalnych oraz kieruje się swoistą filozofią: “Kosmetyki w harmonii z naturą”.

drspiller

Sprawdzone składniki organiczne, naturalne ekstrakty roślinne z obszarów przyjaznych dla środowiska oraz woda mineralna ze źródeł alpejskich, która stymuluje metabolizm komórkowy i przyczynia się do odnowy tkanek, stanowią podstawę w produkcji.

 

Aby zmaksymalizować skuteczność produktów kosmetycznych, działanie składników naturalnych jest wspierane przez zaawansowane technologicznie formuły, które są wynikiem długotrwałych i dokład-nych badań o udowodnionej skuteczności klinicznej.

 

Stosowanie kosmetyków Dr. Spiller pomaga zachować młodość i piękno skóry przez długi czas.

drspiller

Dr. Spiller jest jedynym producentem, który dostarcza szczegółowych informacji na temat rodzaju emulsji, zawartej w kosmetyku oraz procentowego składu lipidów, co znacznie ułatwia kosmetyczce dobór produktu kosmetycznego dla klientki.

Wszystkie produkty mają na celu kształtowanie pH, jak u zdrowej skóry, poprawę mikrobiomu, stymulowanie własnego mechanizmu regeneracji, poprawę homeostazy oraz przywrócenie integralności bariery naskórkowej.

Kosmeceutyki Dr. Spiller znajdują się na białej liście – nie są testowane na zwierzętach, regularnie otrzymują prestiżowe nagrody na światowych forach i wydarzeniach branży kosmetycznej.

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI DR. SPILLER:

bottom of page