top of page
zoskinhealth

Zo Skin Health to marka kosmetyczna stworzona przez światowej sławy dermatologa dr Zeina Obagi. Kolebką produktów są Stany Zjednoczone, Kalifornia. To tam dr Obagi prowadzi swoją klinikę, w której na podstawie wieloletniego doświadczenia tworzy produkty odpowiadające na potrzeby każdego typu skóry. 

Zo Skin Health to kompleksowa pielęgnacja oraz profesjonalne zabiegi specjalistyczne. Marka posiada w swojej ofercie szeroką gamę kosmetyków- od tych dedykowanych skórom młodym, trądzikowym, po produkty z linii anti-aging czy zwalczające hiperpigmentację. 

Głównym celem Zo Skin Health jest umożliwienie zachowania ciągłości między profesjonalnymi zabiegami w salonach a codzienną, domową pielęgnacją. 

face

Dr Obagi wskazuje trzy filary zdrowej i zadbanej cery:

  • przygotowanie skóry- czyli oczyszczanie, eksfoliację i tonizację,

  • profilaktykę i korygowanie - to znaczy kosmetyki indywidualnie dobrane do potrzeb, wieku i rodzaju skóry pacjenta,

  • ochronę przeciwsłoneczną - czyli produkty o najszerszym i najbardziej wszechstronnym zakresie zabezpieczenia przed promieniowaniem.

 

Dzięki temu systemowemu podejściu do pielęgnacji skóry oraz składnikom najwyższej jakości Zo Skin Health może pochwalić się skutecznością potwierdzoną badaniami klinicznymi, a przede wszystkim rzeszą zadowolonych pacjentów.

zoskinhealth

Jako salon oferujemy szeroką gamę produktów marki oraz konsultacje umożliwiające dobór kosmetyków, które w pełni zadowolą naszych pacjentów. 

Wieloletnia współpraca z Zo Skin Health oraz obserwowanie efektów korzystania z kosmetyków pozwalają nam na pełną rekomendację marki.

Zo Skin Health to przede wszystkim najwyższa jakość, wydajność oraz gwarantowane efekty. 

Zapraszamy do zapoznania się z unikatowymi kosmetykami dr Obagi na naszej stronie internetowej oraz w salone!

skin

Drodzy nasi klienci, dbając o zdrowie waszej skóry, chcemy poinformować, że profesjonalne kosmetyki Zo Skin Health nie mogą być sprzedawane w domenie publicznej, ponieważ twój specjalista powinien je wybrać bezpośrednio, po dokładnej analizie skóry i indywidualnej konsultacji, który przeszedł szkolenie i ma doświadczenie w pracy z tą marką. Niezależnie wybrane produkty mogą nie tylko nie rozwiązać problemu, ale także zaszkodzić skórze. Kupując produkt za radą blogera lub koleżanki, możesz uzyskać efekt, który sprawi wrażenie, że kosmetyki nie są skuteczne. Ponieważ fundusze są dość drogie, a my chcemy, abyś zawsze otrzymywał wspaniałe efekty, sugerujemy, aby wszyscy przeszli indywidualną konsultację przed zakupem jakiegokolwiek produktu.

Nasi kwalifikowani specjaliści wraz z menedżerami pomogą Ci nie tylko wybrać produkty, ale także dokonać zakupu w najszybszy sposób. Cały asortyment produktów mamy na stanie, więc gwarantujemy szybką wysyłkę! Z miłością i troską o Ciebie zespól, Oksiline Beauty!
Aby otworzyć dostęp do Zo Skin Health, kliknij poniższy przycisk

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY 
ZO SKIN HEALTH:

bottom of page