top of page
medik8

Medik8 to brytyjska marka oferująca profesjonalne receptury dermokosmetyczne dostosowane do potrzeb każdej, nawet najbardziej wymagającej skóry.

 

Produkty są projektowane, opracowywane i formułowane przez zespół biochemików i farmakologów w ośrodkach badań biotechnologicznych w Wielkiej Brytanii.

 

Marka opieraja swoje działanie na najwyższej jakości składnikach aktywnych, przebadanych klinicznie pod kątem jakości, skuteczności i bezpieczeństwa działania na skórę. 

serum

Produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie produkcji i stabilizacji najbardziej czułych składników aktywnych.

 

Stosując preparaty tej marki zyskujemy pewność, iż stosowane dermokosmetyki są wysoce skuteczne ale także bezpieczne dla naszej skóry.

 

Marka daje także gwarancję, iż przez cały stosowania produkty zachowują maksymalną moc działania. Ponadto ideą marki stało się zmniejszenie ingerencji w środowisko przy każdej okazji. 

medik8

Ponadto ideą marki stało się zmniejszenie ingerencji w środowisko przy każdej okazji. Począwszy od produkcji gdzie dba o maksymalne zmniejszenie wytwarzanej energii, wykorzystując mieszanie formuł w temperaturze pokojowej, w tzw. Zimnych procesach produkcji. Skrupulatne dbanie o środowisko wiąże się także z ograniczeniem wytwarzania zanieczyszczeń, które niszczącą życie morskie na ziemi. Formuły opierają się na naturalnie pozyskiwanych eksfoliatorów tj. ziarna jojoba czy mikro-eksfoliatory bambusowe. Opakowania papierowe oznaczone symbolem FSC pochodzą z recyklingu, natomiast wszystkie szklane butelki w 40% również pozyskiwane są z procesów odnawialnych i marka zapewnia, iż w przyszłości ma ta liczba wzrosnąć. Integralna część przyjaźni ze środowiskiem oznacza wiąże się z protestem przeciwko okrucieństwu. Produkty marki nigdy nie były testowane na zwierzętach, ani nie były zlecane wykonywanie takich testów innym firmom. Pozyskiwane komponenty są wolne od parabenów i zgodne z aktualnymi przepisami ustanowionymi przez prawo. 

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY 
ZO SKIN HEALTH:

bottom of page