top of page
beautiful

PERFECT TIME (FIRMING & LIFTING)

PERFECT TIME (FIRMING & LIFTING)

Produkty peptydowe działają naprawczo na skórę, wiele jej problemów i defektów. Największą oczywiście ich zaletą są właściwości wygładzające zmarszczki. Jeśli więc zauważyłaś spadek elastyczności, pierwsze zmiany wokół oczu lub ust bądź bruzdy nosowo-wargowe, warto sięgnąć po kremy z peptydami lub polipeptydami. Oprócz tego, że wzmocnią barierę ochronną naskórka, pobudzą do aktywności skórę właściwą i w sposób widoczny spłycą również zmarszczki. Cerę dojrzałą dodatkowo wzmocni serum z peptydami, zwiększy napięcie skóry i zapewni jej długotrwały efekt liftingu.

 

Aby skutecznie walczyć z oznakami starzenia oraz zmarszczkami, krem z peptydami dobrze jest aplikować na noc, dzięki czemu pobudzimy produkcję fibroblastów, zapewnimy skórze elastyczność i wzmocnimy nocną regenerację skóry. Preparaty peptydowe mają też działanie pielęgnacyjne w przypadku cienkich, suchych i zniszczonych włosów oraz kruchych paznokci.

 

Dwa główne czynniki odpowiedzialne za zmiany z wiekiem zachodzące w skórze to zaburzenia hormonalne, które pojawiają się na skutek spadku poziomu estrogenów i progesteronu oraz szkodliwe działanie środowiska związane z zanieczyszczeniem powietrza i promieniowaniem słonecznym. Ponadto uszkodzenie bariery naskórkowej powoduje utratę jej zdolności do zatrzymywania wody w komórkach i odżywiania głębokich warstw skóry. Zapotrzebowanie na produkty wypełniające zmarszczki, ujędrniające, liftingujące i zapewniające optymalny poziom nawilżenia skóry zachęciło izraelskie laboratorium PHARMA COSMETICS do stworzenia ekskluzywnej i niezwykle skutecznej serii produktów opartej na innowacyjnych funkcjonalnych lipopeptydach, podstawowych aminokwasach i mocno działających ekstraktach, które przywracają cerze młody wygląd i zapewniają wzmocnienie konturu twarzy, szyi i dekoltu.

 

Nowa, szczególnie aktywna linia premium kosmetyków, która otrzymała nazwę PERFECT TIME, została dopasowana do potrzeb skóry dojrzałej, wiotkiej, skłonnej do zmarszczek, której brak jędrności. Linia PERFECT TIME bazuje na wysokiej jakości składnikach: innowacyjnych funkcjonalnych lipopeptydach oraz podstawowych aminokwasach. Produkty ujędrniają, dają efekt liftingu, wygładzają skórę, zapewniając wzmocnienie konturu twarzy, szyi i dekoltu.

 

Linia przeznaczona do każdego typu cery, zwłaszcza do skóry dojrzałej. Co więcej za skuteczność i innowacyjność linia PERFECT TIME otrzymała  nagrody „INNOWACJA 35. KONGRESU i TARGÓW LNE” oraz „INSPIRACJE ROKU 2019. BEAUTY INSPIRATION”.

 

Połączenie innowacyjnych lipopeptydów, podstawowych aminokwasów i dodatkowych, wysokiej jakości składników aktywnych sprzyja zwiększeniu objętości podskórnej tkanki tłuszczowej, zapewnia wypełnianie zmarszczek od wewnątrz i wygładza skórę. Ponadto w krótkim czasie skóra zostaje ujędrniona, wyraźnie zmniejszają się zmarszczki, a po upływie dłuższego czasu odpowiednio napięta skóra uzyska zdrowy, promienny wygląd.

 

Peptydy w profesjonalnych preparatach PERFECT TIME znajdziesz:

 

  • w kremach,

  • w serum,

  • w maskach.

 

Szczególnej uwadze polecamy innowacyjną kurację liftingującą Perfect Time, której efekty widać już po pierwszym zastosowaniu. Dla sukcesu kuracji niezbędne jest regularne stosowanie preparatów Perfect Time w pielęgnacji domowej.

Składniki aktywne produktów PERFECT TIME:


Innowacyjne lipopeptydy

Unikalny kompleks peptydów stymulujących mikro-krążenie i poprawiających elastyczność i sprężystość skóry. Oprócz tego lipopeptydy spłycają istniejące zmarszczki i hamują proces powstawania nowych.


Podstawowe aminokwasy

Stymulują naprawę tkanek oraz zwiększają syntezę kolagenu i elastyny, które odgrywają ważną rolę w procesach biochemicznych przebiegających w obrębie skóry.


Kwas hialuronowy

Wiąże wodę w skórze właściwej, zapewniając jej maksymalne nawilżenie. Skóra staje się bardziej napięta. Dodatkowo ujędrnia i sprzyja redukcji zmarszczek


Fitoestrogeny

Zwiększają poziom nawilżenia, przyspieszają produkcję kolagenu. Co więcej poprawiają elastyczność i sprężystość skóry.


Witamina C

Mocny przeciwutleniacz, neutralizujący działanie wolnych rodników i stymulujący produkcję kolagenu. Ponadto witamina C zapewnia rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu skóry.


Witamina E

Przeciwutleniacz chroniący organizm przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Ponadto witamina E ma istotny wpływ na poziom nawilżenia i regenerację skóry.

Zobacz więcej: Perfect Time - lipopeptydy dla skóry dojrzałej

bottom of page