top of page
old women

JUVELAST (ODŻYWIENIE)

JUVELAST (ODŻYWIENIE)

 

Skóra sucha cechuje się cienkością, matowością, zwężonymi porami oraz skłonnością do powstawania zmarszczek. Wraz z wiekiem skóra produkuje coraz mniej kolagenu i kwasu hialuronowego. Ponadto, zwalnia regeneracja komórek i spada aktywność gruczołów łojowych, co powoduje, że skóra staje się sucha, matowa, pozbawiona życia.

 

Skóra zaczyna wysychać w wyniku uszkodzenia bariery naskórkowej, która odpowiada za ochronę skóry i optymalny poziom jej nawilżenia. To powoduje pojawienie takich objaw jak suchość, pomarszczenie, cienkość.

 

Zapotrzebowanie na produkty przeciwstarzeniowe, które regenerują uszkodzoną suchą skórę, chronią barierę epidermalną oraz pomagają w spłyceniu zmarszczek zachęciło laboratorium PHARMA COSMETICS do stworzenia serii produktów JUVELAST.

 

JUVELAST to innowacyjna linia produktów, która ma za zadanie odnowić i odżywić skórę suchą. Działanie serii oparte na ekskluzywnym patencie - DNA CoFactor, patent No. 9,333,159 B2 - który został przebadany klinicznie. Jest już naukowo udowodnione że ten kompleks poprawia strukturę skóry, redukuje widoczność głębokich zmarszczek oraz objaw starzenia się skóry.

 

Patent DNA CoFactor łączy w sobie działanie naprawcze enzymów oraz peptydów miedziowych. Ten wyjątkowy układ zapewnia trwałe odżywianie skóry, znaczną poprawę jej tekstury, zmniejszenie głębokości zmarszczek, przyspieszenie procesów naprawczych w skórze.​

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

 • Peptydowo-miedziowy kompleks - Kompleks zawiera aminokwasy, które łączą się ze sobą dając peptydy. Kompleks pełni rolę naturalnego transportu, który umożliwia maksymalną penetrację miedzi. Ten składnik stymuluje produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, dzięki czemu przyspiesza procesy naprawcze skóry.

 • Enzymy naprawiające DNA - Liposomy Arabidopsis zawierają enzymy naprawiające uszkodzenia DNA, spowodowane działaniem wolnych rodników. Liposomy działają jak inteligentny system, transportujący enzymy i je uwalniający.

 • Ceramidy - Organiczne związki chemiczne z grupy lipidów, które odpowiadają za przepuszczalność bariery naskórkowej pomagając zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry, opóźnić procesy starzenia i odnowić komórki.

 • Masła Cupuacu i Murumuru - Zawierają kwas oleinowy, przeciwutleniacze, witaminę C i ekstrakty roślinne, które zmiękczają skórę i redukują zmarszczki.

 • Kwas hialuronowy - Znacznie zwiększa poziom nawilżenia skóry i zapobiega odparowaniu wody, ujędrnia i zmniejsza widoczność zmarszczek.

 

DZIAŁANIE

 

Wyjątkowa kompozycja DNA CoFactor, która zapewnia transport peptydów miedziowych oraz enzymów naprawiających DNA do głębszych warstw skóry, w połączeniu z masłami i kwasem hialuronowym, skutecznie odżywia i zwiększa naturalny poziom nawilżenia skóry.

 

REZULTAT

 

 • Intensywne oraz trwałe odżywienie skóry

 • Radykalne zwiększenie nawilżenia

 • Redukcja zmarszczek i objaw starzenia się skóry

 • Przywrócenie jędrności oraz elastyczności

 • Poprawa tekstury

 • Opóżnienie procesu starzenia się skóry

 

TYPY SKÓRY

 

Produkty przeznaczone są do każdego typu skóry, zwłaszcza do skóry suchej wymagającej regeneracji.

 

MARKA 

 

HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) to firma kosmetyczna, która wytwarza produkty do pielęgnacji skóry dla światowego rynku kosmetyków. Produkcja firmy jest sprzedawana tylko przez salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA. HL jest najbardziej znana w specjalistycznym przemyśle kosmetyków. HL łączy w sobie innowacyjne laboratorium badawczo-rozwojowe i nowoczesne metody produkcyjne, które dają możliwość wytwarzania unikalnej produkcji o wysokiej jakości , efektywności i bezpieczeństwie, zapewniają klientom zdrową, zbilansowaną, przepiękną skórę. HL oferuje różnorodne procedury zabiegowe i preparaty do stosowania w domu, które zawierają składniki odmładzające, odnawiające, rozjaśniające oraz zabezpieczają pielęgnację tłustej i dojrzałej cery, również ochronę przeciwsłoneczną.

 

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI:

 

 • Profesjonalizm i innowacja

 • Jakość i różnorodność zaawansowanych rozwiązań   

 • Konkretne rezultaty

 • Wiarygodność i rzetelność

bottom of page