top of page
girl

RENEW FORMULA (FOTOSTARZENIE)

RENEW FORMULA (FOTOSTARZENIE)

 

Proces starzenia się skóry to jeden z podstawowych tematów poruszanych przez specjalistów z branży dermatologii. Ale fizjologiczne starzenie się skóry nie jest jedną przyczyną pogorszenia jej stanu. Fotostarzenie jest procesem degeneracji i uszkodzeń skóry, spowodowanych wpływem nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne.

 

Procesy fotostarzenia charakteryzują się przemianami w warstwach naskórka i skóry właściwej. Zniszczeniu ulegają włókna elastyny i kolagenu co powoduje zmarszczki oraz pogorszenie jakości cery. Uszkodzenie naskórka prowadzi do uszkodzenia komórek odpowiedzialnych za tworzenie melaniny i funkcjonowanie układu immunologicznego w skórze.

 

W walce z fotostarzeniem najważniejsza jest profilaktyka. Należy unikać ekspozycji na promienie słoneczne, przed wyjściem z domu stosować kremy z filtrem z faktorem SPF, odpowiednim typu skóry a także aktualnej intensywności promieniowania słonecznego. Warto używać specjalnych preparatów, które zawierają antyoksydanty, wspomagające gojenie, i chroniące przed uszkodzeniami, spowodowanymi przez wolne rodniki w organizmie człowieka i środowisku zewnętrznym.

 

Zapotrzebowanie na efektywne preparaty do walki z fotostarzeniem pobudziło HL PROFESSIONAL SKINCARE, wiodącą firmę w branży kosmetyków profesjonalnych, do stworzenia linii preparatów RENEW FORMULA. To niezwykle skuteczna i zwłaszcza aktywna linia produktów, oparta na wysokiej jakości składnikach, które zabezpieczają konkretne wyniki.

 

Seria kosmetyków RENEW FORMULA została stworzona, aby opóżnić proces starzenia się skóry, zmniejszyć zmarszczki i zwiększyć nawilżenie. Linia produktów jest oparta na kwasie liponowym (ALA) w wysokim stężeniu i witaminach A, E i F, a także dodatkowych składnikach aktywnych.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

 • Kwas alfa-liponowy (ALA) jest bardzo silnym uniwersalnym przeciwutleniaczem. Jego zdolność do penetracji do komórek skóry jest szczególnie wysoka, ponieważ jest rozpuszczalny zarówno w wodzie, jak i w tłuszczu. Jest substancją witaminopodobną, która pobudza metabolizm, unieszkodliwia wolne rodniki, chroni materiał genetyczny, spowalniając starzenie się organizmu. 

 • Witamina A, ma istotne znaczenie dla różnicowania komórkowego, zmniejsza długość i głębokość zmarszczek, zwiększa elastyczność i regeneruje uszkodzenia skóry spowodowane promieniowaniem słonecznym. 

 • Witamina E chroni i poprawia nawilżenie skóry, zapobiegając przeznaskórkowej utracie wody.

 • Witamina F to mieszanina niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, ma zasadnicze znaczenie dla normalizacji skóry i zachowania jej właściwego poziomu nawilżenia i elastyczności.

 

DZIAŁANIE

 

Kombinacja kwasu alfa-liponowego (ALA) i najważniejszych witamin zapewnia ochronę komórek skóry, poprawia mikrokrążenie w skórze, zwiększa poziom nawilżenia i zapewnia zdrowe funkcjonowanie komórek. Kwas alfa-liponowy (ALA) łagodzi również stany zapalne, które przyspieszają starzenie się skóry.

 

REZULTAT

 

 • Spowalnia proces starzenia się skóry

 • Redukuje zmarszczki

 • Zwiększa poziom nawilżenia

 • Poprawia teksturę, jędrność i elastyczność

 • Zapewnia antyoksydacyjną ochronę komórkową

 

TYPY SKÓRY

 

Linia kosmetyków przeznaczona jest do wszystkich rodzajów skóry. Polecana zwłaszcza do cery wykazującej początkowe oznaki starzenia.

 

MARKA 

 

HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) to firma kosmetyczna, która wytwarza produkty do pielęgnacji skóry dla światowego rynku kosmetyków. Produkcja firmy jest sprzedawana tylko przez salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA. HL jest najbardziej znana w specjalistycznym przemyśle kosmetyków. HL łączy w sobie innowacyjne laboratorium badawczo-rozwojowe i nowoczesne metody produkcyjne, które dają możliwość wytwarzania unikalnej produkcji o wysokiej jakości , efektywności i bezpieczeństwie, zapewniają klientom zdrową, zbilansowaną, przepiękną skórę. HL oferuje różnorodne procedury zabiegowe i preparaty do stosowania w domu, które zawierają składniki odmładzające, odnawiające, rozjaśniające oraz zabezpieczają pielęgnację tłustej i dojrzałej cery, również ochronę przeciwsłoneczną.

 

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI:

 

 • Profesjonalizm i innowacja

 • Jakość i różnorodność zaawansowanych rozwiązań   

 • Konkretne rezultaty

 • Wiarygodność i rzetelność

bottom of page