top of page
skin

DOUBLE ACTION (PIELĘGNACJA SKÓRY TŁUSTEJ)

DOUBLE ACTION (PIELĘGNACJA SKÓRY TŁUSTEJ)

 

SKÓRA TŁUSTA

 

Cera tłusta charakteryzuje się błyszczącą powierzchnią, rozszerzonymi porami, skłonnością do tworzenia się zaskórników, grudek oraz ropnych wyprysków. W niektórych przypadkach mogą wystąpić takie objawy jak : zaczerwienienie, łagodny trądzik lub zwiększenie wrażliwości skóry. Główną przyczyną jest zbyt duża aktywność gruczołów łojowych, produkujących sebum.

 

Sebum to mieszanina substancji lipidowych, tworząca płaszcz wodno-lipidowy skóry i zapewniająca jej ochronę przed inwazją bakterii. Sebum zmiękcza skórę i zapobiega zmniejszeniu poziomu nawilżenia. W przypadku skóry tłustej, gruczoły łojowe wydzielają nadmiar łoju, co powoduje powstawanie zaskórników i tłusty połysk cery.

 

Zapotrzebowanie na efektywne preparaty do pielęgnacji skóry tłustej, jej normalizacji i łagodzenia oraz wałki ze skłonnością do tworzenia się zaskórników, pobudziło HL, wiodącą firmę w branży kosmetyków profesjonalnych, do stworzenia linii preparatów DOUBLE ACTION.

 

Ta niezwykle skuteczna i zwłaszcza aktywna linia produktów oparta na składnikach, które wykazują właściwości antyseptyczne i naprawcze. To są olejek eukaliptusowy, goździki, mięta, rumianek, kalamin, alantoina i kamfora, które normalizują wydzielanie sebum, redukują wypryski i zaskórniki oraz przywracają skórze zdrowy wygląd.

 

Produkty z serii kosmetyków DOUBLE ACTION zapewniają usunięcie tłustego połysku, zmniejszenie wydzielania nadmiernej ilości sebum, pozwalają skutecznie zapobiegać powstawaniu wyprysków i zaskórników, poprawiając w konsekwencji teksturę i ogólny wygląd skóry twarzy.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

 • Olejek eukaliptusowy ma antyseptyczne i przeciwzapalne właściwości, wspomaga regenerację uszkodzonych tkanek.

 • Olejek miętowy łagodzi i stymuluje mikrokrążenie w skórze.

 • Kamfora posiada silne właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne.

 • Kalamin redukuje rozszerzone pory, dezynfekuje i koi.

 • Siarka normalizuje wydzielanie sebum.

 • Alantoina koi, nawilża i chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami środowiskowymi, stymuluje proces regeneracji skóry.

 • Goździki, rumianek i jeżówka posiadają właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne. Ekstrakt z granatu ma silne działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające.

 • Kwas glikolowy usuwa martwe komórki z naskórka i odnawia teksturę cery.

 

DZIAŁANIE

Unikalne połączenie ekstraktów roślinnych i olejów odżywczych reguluje pracę gruczołów łojowych, ogranicza wydzielanie sebum, zapobiega pojawieniu się zaskórników, usuwa tłusty połysk, redukuje objawy stanów zapalnych i podrażnień, zmniejsza rozszerzone pory i poprawia ogólną strukturę skóry, przywracając cerze młody i zdrowy wygląd.

 

REZULTAT

 

 • Normalizacja wydzielania sebum i usunięcie tłustego połysku   

 • Redukcja nadmiaru sebum, zaskórników i wyprysków

 • Poprawa tekstury skóry

 • Uzyskanie zbilansowanej i zdrowej cery

 

TYPY SKÓRY

 

Linia kosmetyków przeznaczona jest do cery tłustej.

MARKA 

 

HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) to firma kosmetyczna, która wytwarza produkty do pielęgnacji skóry dla światowego rynku kosmetyków. Produkcja firmy jest sprzedawana tylko przez salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA. HL jest najbardziej znana w specjalistycznym przemyśle kosmetyków. HL łączy w sobie innowacyjne laboratorium badawczo-rozwojowe i nowoczesne metody produkcyjne, które dają możliwość wytwarzania unikalnej produkcji o wysokiej jakości , efektywności i bezpieczeństwie, zapewniają klientom zdrową, zbilansowaną, przepiękną skórę. HL oferuje różnorodne procedury zabiegowe i preparaty do stosowania w domu, które zawierają składniki odmładzające, odnawiające, rozjaśniające oraz zabezpieczają pielęgnację tłustej i dojrzałej cery, również ochronę przeciwsłoneczną.

 

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI:

 

 • Profesjonalizm i innowacja

 • Jakość i różnorodność zaawansowanych rozwiązań   

 • Konkretne rezultaty

 • Wiarygodność i rzetelność

bottom of page