top of page
face

VITALISE (LINIA NAWILŻAJĄCA)

VITALISE (LINIA NAWILŻAJĄCA)

 

Odwodniona skóra z niedoborem zawartości wody w warstwie rogowej naskórka jest powszechnym problemem, który może powstać przy każdym rodzaju skóry. Optymalny poziom nawilżenia odgrywa kluczową rolę w normalizacji bilansu wodno-lipidowego, co z kolei wpływa na zdrowie całego organizmu człowieka. Spadek poziomu nawilżenia skóry prowadzi do przyspieszenia procesu starzenia, do powstawania istotnych zmian w teksturze skóry, pojawienia się zmarszczek i bruzd.     

 

Poziom nawilżenia zależy od wielu czynników, przede wszystkim od poziomu stężenia naturalnych nawilżaczy, takich jak kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy jest węglowodanem, który wiąże się z wodą, co zapewnia długotrwałe nawilżenie i zmiękczenie tekstury skóry, elastyczność i sprężystość, młody wygląd cery. Z upływem lat, zdolność skóry do produkcji kwasu hialuronowego maleje, a jego ilość zaczyna spadać, co powoduje utratę elastyczności i jędrności, pojawienie się zmarszczek.

 

Zapotrzebowanie na efektywne preparaty nawilżające zachęciło HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND), wiodącą firmę w branży kosmetyków profesjonalnych, do stworzenia linii kosmetyków VITALISE. Linia produktów, oparta na kwasie hialuronowym w wysokim stężeniu, poprawia zdolność skóry do zatrzymywania wody i optymalizuje funkcjonowanie bariery skórnej, redukuje linie i bruzdy, co zapewnia doskonały wygląd cery.

 

Seria kosmetyków VITALISE ma za zadanie wzmocnić naturalne mechanizmy ochronne skóry i w konsekwencji zapewnić jej optymalny poziom nawilżenia, znormalizować bilans wodno-lipidowy, poprawić jędrność i elastyczność, zmniejszyć zmarszczki i nadać cerze jedwabiście gładki wygląd.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

 • Kwas hialuronowy zapewnia optymalny poziom nawilżenia, zapobiegając utracie wody, znacznie zwiększa jędrność skóry i redukuje drobne linie i zmarszczki.

 • Kwas mlekowy poprawia strukturę i wygładza skórę, stymuluje produkcję ceramidów, dzięki czemu wpływa na uszczelnienie bariery lipidowej naskórka, wspomaga zmniejszenie utraty wody i sprzyja lepszemu nawilżeniu.

 • Witaminy A, C i E są skutecznymi przeciwutleniaczami i chronią komórki przed wolnymi rodnikami, usprawniają odnowę komórkową, stymulują syntezę kolagenu, redukują zmarszczki, wspomagają nawilżenie oraz opóźniają objawy starzenia się skóry.

 • Olejki z orzechów brazylijskich, kukui, makadamia oraz ogórecznika lekarskiego są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, kwas gamma-linolenowy, kwasy omega-3 i omega-6, odżywiają, zapewniają elastyczność i optymalny poziom nawilżenia skóry.

 • Zielona herbata jest przeciwutleniaczem, który neutralizuje wolne rodniki i chroni kolagen przed uszkodzeniami.

 

DZIAŁANIE

Kombinacja kwasu hialuronowego z połączeniem olejek, bogatych w nienasycone kwasy tłuszczowe, potężnych przeciwutleniaczy i innych składników aktywnych, działa kompleksowo i w konsekwencji zapewnia optymalny poziom nawilżenia, poprawia elastyczność, jędrność i gęstość skóry, powodując zachowanie pięknego, młodego wyglądu.

 

REZULTAT

 

 • Zwiększa zawartość wody w skórze

 • Zapewnia optymalne długotrwałe nawilżenie

 • Przywraca funkcję bariery skóry w celu ochrony przed nadmiernym TEWL

 • Wygładza zmarszczki

 • Stymuluje syntezę kolagenu aby poprawić elastyczność i jędrność

 • Poprawia sprężystość i odżywia skórę

 

TYPY SKÓRY

 

Linia kosmetyków przeznaczona jest do wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza do cery, wykazującej objawy odwodnienia.

 

MARKA

 

HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) to firma kosmetyczna, która wytwarza produkty do pielęgnacji skóry dla światowego rynku kosmetyków. Produkcja firmy jest sprzedawana tylko przez salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA. HL jest najbardziej znana w specjalistycznym przemyśle kosmetyków. HL łączy w sobie innowacyjne laboratorium badawczo-rozwojowe i nowoczesne metody produkcyjne, które dają możliwość wytwarzania unikalnej produkcji o wysokiej jakości , efektywności i bezpieczeństwie, zapewniają klientom zdrową, zbilansowaną, przepiękną skórę. HL oferuje różnorodne procedury zabiegowe i preparaty do stosowania w domu, które zawierają składniki odmładzające, odnawiające, rozjaśniające oraz zabezpieczają pielęgnację tłustej i dojrzałej cery, również ochronę przeciwsłoneczną.

 

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI:

 

 • Profesjonalizm i innowacja

 • Jakość i różnorodność zaawansowanych rozwiązań   

 • Konkretne rezultaty

 • Wiarygodność i rzetelność

bottom of page