top of page
OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Słońce jest korzystne dla zdrowia, lecz nadmierna ekspozycja na jego promieniowanie przyspiesza starzenie się i zwiększa ryzyko raka skóry. Skuteczna ochrona przed słońcem jest zatem kluczowym elementem pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Niemowlęta, dzieci oraz osoby z podrażnioną lub alergiczną skórą przede wszystkim wymagają stosowania filtrów przeciwsłonecznych o wysokim SPF 50+.

Zminimalizuj niekorzystny wpływ działania promieniowania słonecznego na cerę, sięgając po sprawdzony krem do twarzy z filtrem. Tego typu kosmetyki nie tylko chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale także przed innymi czynnikami drażniącymi. Dodatkowo sprzyjają odpowiedniemu nawilżeniu skóry, przyspieszeniu procesów regeneracji naskórka czy łagodzeniu drobnych podrażnień.

Kompleksowa ochrona przeciwsłoneczna realizowana poprzez odpowiednio dobrane kosmetyki z filtrami to najskuteczniejszy sposób na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia nieprzyjemnych podrażnień skóry od słońca. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, na którą składają się różnorodne produkty kosmetyczne i zamów wybrany krem do twarzy z filtrem przeciwsłonecznym o właściwościach ochronnych, nawilżających i kojących.

bottom of page