top of page
Tips-to-Improve-your-Skin’s-Elasticity-1

ALPHA BETA WITH RETINOL (ODMŁADZANIE)

ALPHA BETA WITH RETINOL (ODMŁADZANIE)

 

Z biegiem lat na stan skóry mają wpływ wiele czynników wewnętrznych i zewnętrznych, od promieniowania słonecznego, zanieczyszczenia powietrza i wpływu wolnych rodników, do genetyki, wieku i zmian hormonalnych, niezrównoważonej diety oraz stresującego stylu życia. Procesy te powodują utratę jędrności i elastyczności, pojawienie się zmarszczek, powstawanie plam starczych i nierówną teksturę skóry.

 

Dokładnie dlatego zabiegi odmładzające stają się coraz bardziej popularne w różnych grupach wiekowych. Zabiegi odmładzające przeznaczone są do każdego rodzaju cery: do skóry dojrzałej ze zmarszczkami i zmęczonej, również do skóry młodej z bliznami po trądziku, do cery pozbawionej oraz do skóry potrzebującej odnawiania. Ale takie zabiegi wymagają podejścia systemowego, w tym - przyjęcia zdrowego stylu życia, regularnego stosowania produktów do ochrony przeciwsłonecznej i codziennej pielęgnacji skóry.

 

Zapotrzebowanie na efektywne preparaty odmładzające pobudziło HL PROFESSIONAL SKINCARE, wiodącą firmę na rynku profesjonalnych kosmetyków, do stworzenia linii produktów ALPHA-BETA WITH RETINOL. To niezwykle skuteczna i zwłaszcza aktywna linia kosmetyków, oparta na wysokiej jakości składnikach, które zabezpieczają konkretne wyniki.

 

Linia kosmetyków HL ALPHA-BETA WITH RETINOL została stworzona z myślą o zapewnieniu zapotrzebowania klientów na produkty odnawiające, odmładzające oraz regenerujące cerę. Preparaty z serii w oparciu o kwasy AHA i BHA, retinol, witaminę C, zieloną herbatę i dodatkowe składniki aktywne, pomagają osiągnąć widoczne, imponujące wyniki.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

 • Kwasy naturalne AHA (kwas mlekowy, glikolowy, cytrynowy, jabłkowy i winowy), które pochodzą z owoców oraz uważane są za najbardziej skuteczne w odnawianiu i odmładzaniu skóry. 

 • Kwas BHA (kwas salicylowy) intensywnie złuszcza zrogowaciały naskórek stymulując jego regenerację, działa w najgłębszych warstwach skóry jako składnik o działaniu przeciwzapalnym. 

 • Retinol jest pochodną witaminy A, która stymuluje proces odnowy komórkowej, poprawia krążenie krwi i dostarczanie tlenu do skóry i nadaje skórze promienny wygląd i jednolity koloryt. 

 • Witamina C jest silnym przeciwutleniaczem, który nadaje skórze zdrowy blask i zapewnia jednolity koloryt. 

 • Zielona herbata jest przeciwutleniaczem o działaniu przeciwstarzeniowym.

 

DZIAŁANIE

 

Połączenie kwasów AHA/BHA z retinolem i innymi składnikami aktywnymi znacznie przyspiesza odnowę naskórka, poprawia krążenie krwi i dostarczanie tlenu do skóry, stymuluje tworzenie nowych komórek i produkcję kolagenu, niezbędnego do regeneracji oraz prawidłowego funkcjonowania skóry i wreszcie, wspomaga naturalne mechanizmy gojenia się cery.

 

REZULTAT

 

 • Redukuje zmarszczki i linie

 • Znacznie poprawia strukturę skóry

 • Poprawia jędrność i elastyczność

 • Zwiększa poziom nawilżenia

 • Normalizuje skórę ze skłonnością do trądziku pospolitego oraz/lub cerę po trądziku

 

TYPY SKÓRY

 

Linia kosmetyków przeznaczona jest do wszystkich rodzajów skóry.

 

MARKA 

 

HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) to firma kosmetyczna, która wytwarza produkty do pielęgnacji skóry dla światowego rynku kosmetyków. Produkcja firmy jest sprzedawana tylko przez salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA. HL jest najbardziej znana w specjalistycznym przemyśle kosmetyków. HL łączy w sobie innowacyjne laboratorium badawczo-rozwojowe i nowoczesne metody produkcyjne, które dają możliwość wytwarzania unikalnej produkcji o wysokiej jakości , efektywności i bezpieczeństwie, zapewniają klientom zdrową, zbilansowaną, przepiękną skórę. HL oferuje różnorodne procedury zabiegowe i preparaty do stosowania w domu, które zawierają składniki odmładzające, odnawiające, rozjaśniające oraz zabezpieczają pielęgnację tłustej i dojrzałej cery, również ochronę przeciwsłoneczną.

 

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI:

 

 • Profesjonalizm i innowacja

 • Jakość i różnorodność zaawansowanych rozwiązań   

 • Konkretne rezultaty

 • Wiarygodność i rzetelność

bottom of page