top of page

Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

Fale radiowe z gwarancją widocznych efektów

Fale radiowe (termolifting RF | radiofrekwencja) bezpieczny i bezbolesny zabieg kosmetyczny, który gwarantuje Ci skuteczną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycznych.


Fale radiowe z gwarancją widocznych efektów

Fale radiowe RF to zabieg na twarz i ciało, który skutecznie redukują zmarszczki, rozstępy, cellulit, modelują owal twarzy, redukuje tkankę tłuszczową, podnoszą biust oraz przywracają skórze jędrność i promienny wygląd.


Jak to możliwe?


Fale radiowe pobudzają naturalne procesy metaboliczne na poziomie komórek skóry właściwej oraz odbudowę włókien kolagenowych.


Radiofrekwencja RF to intensywna terapia regeneracyjna o szerokie spektrum działania, która ujędrnia skórę, niweluje oznaki starzenia, zapewnia widoczny efekt liftingu.


Co to dla Ciebie oznacza?


Krótko mówiąc satysfakcję i widoczne efekty, które zobaczysz już po kilku zabiegach. Możesz być tego pewna, ponieważ konkretne rezultaty potwierdzają pozytywne opinie oraz rekomendacje naszych Klientek.


Co to są fale radiowe?


Radiofrekwencja (fale radiowe) to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.