top of page

Fale radiowe z gwarancją widocznych efektów

Zaktualizowano: 15 mar 2021

Fale radiowe (termolifting RF | radiofrekwencja) bezpieczny i bezbolesny zabieg kosmetyczny, który gwarantuje Ci skuteczną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycznych.


Fale radiowe z gwarancją widocznych efektów

Fale radiowe RF to zabieg na twarz i ciało, który skutecznie redukują zmarszczki, rozstępy, cellulit, modelują owal twarzy, redukuje tkankę tłuszczową, podnoszą biust oraz przywracają skórze jędrność i promienny wygląd.


Jak to możliwe?


Fale radiowe pobudzają naturalne procesy metaboliczne na poziomie komórek skóry właściwej oraz odbudowę włókien kolagenowych.


Radiofrekwencja RF to intensywna terapia regeneracyjna o szerokie spektrum działania, która ujędrnia skórę, niweluje oznaki starzenia, zapewnia widoczny efekt liftingu.


Co to dla Ciebie oznacza?


Krótko mówiąc satysfakcję i widoczne efekty, które zobaczysz już po kilku zabiegach. Możesz być tego pewna, ponieważ konkretne rezultaty potwierdzają pozytywne opinie oraz rekomendacje naszych Klientek.


Co to są fale radiowe?


Radiofrekwencja (fale radiowe) to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.


Ogrzanie tkanek skóry właściwej i tkanki podskórnej do temperatury 45-55°C powoduje stymulację procesów fizjologicznych związanych z termoregulacją organizmu.


Wzrost temperatury tkanek powoduje natychmiastowe rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz usprawnienie transportu tlenu i metabolizmu tkankowego (efekt anti-aging).


Innowacyjny zakres częstotliwości radiowej pozwala nam na uzyskanie spektakularnych efektów w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz w poprawie mikrocyrkulacji i eliminacji obrzęków.


Fale radiowe RF dają następujące efekty


  • poprawa napięcia skóry

  • ogólna poprawa kondycji i wygładzenie skóry

  • wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek

  • likwidacja zwiotczeń - lifting twarzy, szyi i dekoltu

  • poprawa owalu twarzy - likwidacja tzw „chomiczków"

  • złagodzenie zmarszczek nosowo - wargowych i/lub marionetki

  • uniesienie opadających powiek górnych


Fale radiowe - program zabiegowy


Opracujemy dla Ciebie dedykowany program zabiegowy, a podczas profesjonalnej konsultacji określimy liczbę koniecznych zabiegów oraz przedstawimy Ci prognozę oczekiwanych rezultatów. Co więcej dokładnie wyjaśnimy Ci jak działają fale radiowe oraz wyczerpująco odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


Fale radiowe - zabieg na twarz


Fale radiowe to skuteczny zabieg na twarz typu anti-aging, który przeciwdziała konkretnym problemom kosmetologicznym ujędrniając i wygładzając skórę oraz przywracając jej właściwy koloryt.


Efektem zabiegów jest ujędrniona, sprężysta i wygładzona skóra, która zapewnia świeży i promienny wygląd jak po długim urlopie.


Fale radiowe rf - jak działa zabieg


Jak to możliwe, że fale radiowe RF zapewniają aż tak szerokie spektrum działania? Co sprawia, że Thermolifting RF jest aż tak skuteczny? Odpowiedź nie jest skomplikowana.


Fale radiowe to zabieg, podczas którego wykorzystuje się właściwości fal radiowych RF, które wnikając w strukturę skóry na głębokość około 2 cm. Temperatura sprawia, że komórki wydzielają kwasy tłuszczowe, a włókna kolagenowe kurczą się "podciągając" zwiotczałą skórę.


Fale radiowe RF aktywnie stymulują naturalny proces regeneracji skóry właściwej oraz syntezy włókien kolagenowych, dzięki czemu:


  • następuje zwiększona produkcja kolagen, elastyny i kwasu hialuronowego - tym samym zwiększa się gęstość i napięcie skóry, a zmarszczki ulegają wygładzeniu

  • procesy metaboliczne ulegają przyspieszeniu, dzięki czemu skóra szybciej oczyszcza się z toksyn

  • poprawia się mikro-krążenie, dzięki czemu skóra dotlenia się, a tym samym poprawia się jej koloryt i ogólna kondycja


Proces regeneracji włókien kolagenowych oraz odbudowy skóry właściwej trwa około 3 miesięcy, dlatego końcowy efekt całej terapii można ocenić ok. 90 dni po wykonaniu ostatniego zabiegu.


Nie mniej pierwsze rezultaty zobaczysz w lustrze już po 2 - 3 wizytach w naszym salonie kosmetycznym.


Czy fale radiowe są bolesne?


Fale radiowe RF to zabieg całkowicie bezbolesny wręcz przeciwnie, wiele naszych Klientek określa go jako przyjemny i relaksujący.


Zabieg jest odprężający i odstresowujący, odczuwasz wewnętrzny spokój, relaks i dobre samopoczucie. To przełomowa technologia - odmładzanie i regeneracja skóry w stylu wellness.


Oczywiście w trakcie wykonywania termoliftingu RF specjalistka na bieżąco będzie weryfikowała Twoje odczucia pytając, czy temperatura nie jest zbyt wysoka.


Ile zabiegów fal radiowych rf należy wykonać?


Standardowo wykonujemy od 6 do 12 zabiegów co 2 - 3 dni, ponieważ fale radiowe zapewniają widoczne efekty, jeśli wykonuje się je w ramach serii zabiegów.


Oczywiście liczba zabiegów zależy od rodzaju problemu kosmetologicznego oraz indywidualnej podatności na oddziaływanie fal radiowych RF.


Kiedy mogę oczekiwać rezultatów?


Natychmiastowe rezultaty są widoczne u prawie wszystkich pacjentek już podczas pierwszego zabiegu. Następnie pożądany efekt można obserwować podczas całej serii zabiegów – zauważalne zmniejszenie zmarszczek i zmarszczek mimicznych, konturowanie oraz lifting twarzy i szyi.


Czy zabiegi przeszkodzą w moich codziennych zajęciach?


Zabiegi falami radiowymi są tak łagodne, że możesz wrócić do pracy czy do swoich codziennych zajęć natychmiast po zakończeniu sesji. Jest to po prostu procedura typu wejdź i wyjdź; niewymagająca zwolnień lekarskich.


Jak się będę czuła po zabiegu?


Po sesji może wystąpić uczucie ściągniętej skóry na obszarze poddanym zabiegowi. Normalne jest wewnętrzne uczucie gorąca utrzymujące się nawet do kilku godzin po zabiegu. W niektórych przypadkach można zaobserwować lekkie zaczerwienienie.

79 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Комментарии


bottom of page