top of page

Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

H2 Peel: oczyszczanie wodorowe

Wodorowe oczyszczanie skóry to wieloetapowy zabieg umożliwiający wykonanie kompleksowej pielęgnacji skóry – poczynając od jej dogłębnego oczyszczania, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczanie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie skóry oraz efekt rewitalizacji skóry.


H2 Peel: oczyszczanie wodorowe

W tym celu konieczne jest wykonanie kilku zaawansowanych technologicznie procedur: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków i fali radiowej.


Na jakie partie wykonujemy oczyszczanie wodorowe H2 Peel?


 • twarz

 • szyja

 • dekold


Czy zabieg H2 Peel jest dla mnie?


Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy dedykowany jest każdemu rodzajowi cery, ze szczególnym wskazaniem cery zanieczyszczonej, z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Takie oczyszczanie twarzy idealnie sprawdzi się zarówno u mężczyzn, jak i kobiet – i to w każdym wieku.


Tego typu zaawansowane zabiegi idealnie sprawdzą się w następujących sytuacjach:


 • szara i zmęczona skóra

 • nierównomierny koloryt skóry

 • tłusta cera

 • tendencja do powstawania zmian trądzikowych i stanów zapalnych

 • poszerzone pory i zaskórniki

 • pierwsze oznaki starzenia się skóry

 • narażenie skóry na zanieczyszczenia środowiskowe


Wodorowe oczyszczanie twarzy stanowi ponadto doskonały wstęp do bardziej zaawansowanych kuracji anti – aging.


Synergistyczne wykorzystanie uzupełniających się technologii: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnej fali radiowej umożliwia poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu.


Jak działa technologia H2 Peel?


Zabieg wodorowego oczyszczania skóry to jedna z nowości na rynku usług kosmetycznych. Zdobywa uznanie ekspertów i klientów na całym świecie.


Ten bezbolesny i całkowicie bezpieczny zabieg umożliwia dogłębne oczyszczanie skóry, a także jej dogłębne odżywienie i dotlenienie. Ostatecznie skóra jest odświeżona, odmłodzona i zrewitalizowana.


Technologia H2 Peel umożliwia spersonalizowanie terapii upiększającej dzięki regulacji przepływu powietrza i substancji odżywczych. Ponadto zastosowanie unikalnej kompozycji związków odżywczych, spełniających aktualne wymagania skóry zapewnia efektywną, indywidualną terapię upiększającą.


Jak wygląda zabieg oczyszczania wodorowego H2 Peel?


Oczyszczanie wodorowe twarzy składa się z 6 następujących po sobie etapów:


I ETAP


Neutralizacji wolnych rodników podczas zabiegu hydrabrazji z aktywnym wodorem. Zabieg ten polega na wykorzystaniu głowicy do hydrabrazji, która umożliwia potraktowanie skóry strumieniem wody z aktywnym wodorem pod wysokim ciśnieniem.


Wówczas wodór wprowadzany jest w głąb skóry i wiąże się z reaktywnymi formami tlenu, minimalizując ich niepożądany wpływ na procesy starzenia się skóry. W reakcji tej powstaje woda i czysty tlen, zabieg jest zatem całkowicie bezpieczny dla skóry.


II ETAP


Eksfoliacji, czyli złuszczania martwego naskórka z wykorzystaniem starannie skomponowanej mieszanki kwasów. Ten etap przygotowuje skórę na przyjęcie związków odżywczych, wprowadzanych w głąb skóry w kolejnych etapach zabiegu.


III ETAP


Dotlenienia komórek skóry z wykorzystaniem innowacyjnego źródła doskonale przyswajalnego tlenu. W tym etapie wykorzystywana jest głowica podciśnieniowa, wprowadzająca aktywny tlen w głąb skóry.


Umożliwia to uzyskanie efektu przeciwzapalnego, bakteriobójczego, normalizującego wydzielanie sebum oraz stymulacji mikrokrążenia krwi. Dzięki temu skóra zyskuje blask i koloryt, a dzięki stymulowaniu syntezy kolagenu i elastyny – zwiększa się gęstość skóry.


IV ETAP


Laminacji, czyli zabezpieczenia skóry przed wpływem wolnych rodników. Taka infuzja związków aktywnych o wysokim potencjale antyoksydacyjnym spowalnia procesy starzenia się skóry, powstawanie zmarszczek czy przebarwień.


V ETAP


Wtłaczania substancji aktywnych przy pomocy głowicy emitującej ultradźwięki. Fala ultradźwiękowa wprowadza komórki skóry w kontrolowane drgania, co determinuje powstanie efektu termicznego i relaksacji struktur skórnych.


Ten etap zabiegu stymuluje krążenie krwi, usprawnia metabolizm komórek skóry oraz zwiększa ich potencjał regeneracyjny.


VI ETAP


Liftingu bipolarną falą radiową, czyli wywołania efektu termicznego w skórze (do wysokości 42 stopni) na drodze oddziaływania prądu o wysokiej częstotliwości. Działanie liftingujące wynika z obkurczenia włókien kolagenowych i wzrostu napięcia i elastyczności skóry.


Jakie efekty przynosi zabieg H2 Peel?


Efekty zabiegu wodorowego oczyszczania skóry zauważalne są natychmiast. Dotleniona i odżywiona skóra zyskuje blask i zdrowy koloryt, jest dogłębnie nawilżona i zrewitalizowana.


Zabieg umożliwia ponadto usuwanie zaskórników, zwężenie poszerzonych porów skórnych, złagodzenie stanów zapalnych, a także normalizację wydzielania sebum.


Długofalowym efektem zabiegu oczyszczania wodorowego twarzy jest stymulowanie włókien kolagenowych i elastynowych, zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, wzrost jej gęstości. Poza oczyszczaniem wodorowym twarzy, możliwe jest wykonanie zabiegu na szyję i dekolt, a także wodorowe oczyszczanie pleców.


Ile zabiegów i jak często wykonujemy zabiegi?


Oczyszczanie wodorowe stanowi wstęp do każdej terapii anti-aging. Ponadto jako indywidualny zabieg daje efekt dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia, wspomaga wyrównanie kolorytu skóry oraz stymuluje ją do poprawy elastyczności.


Dodatkowym plusem terapii jest bardzo mała liczba przeciwwskazań. Zabieg wykonujemy co 3-4 tygodnie.


Z jakimi zabiegami możemy łączyć oczyszczanie wodorowe H2 Peel?


Zabieg można łączyć z większością technologii. Bardzo skuteczne jest wykonanie oczyszczania wodorowego przed każdym zabiegiem anti aging w celu lepszego pochłaniania skłądników aktywnych dostarczanych skórze podczas zabiegu.


Jakie są zalecenia po zabiegach H2 Peel?


Po zabiegu ważne jest żeby:


 • przez 2-3 godziny nie nakładać makijażu

 • przez 3 dni nie korzystać z sauny i basenu

 • stosować na skórę filtr ochronny min. 30 spf


Czy zabieg jest bezpieczny?


Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest brak efektów ubocznych, a także możliwość przeprowadzenia procedury przez cały rok.


Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy można wykonać nawet na cerze wrażliwej i naczynkowej, a także trądzikowej. Najważniejsze jest to, że 3 etapy zabiegu można wykonać zarówno u kobiet w ciąży, matek karmiących i osobach po świeżo przebytych nowotworach.


Możesz zapisać się na zabieg przez telefon, Direct oraz za pośrednictwem aplikacji Booksy.

304 wyświetlenia