top of page

Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

Francuska recepta na piękną skórę

Wyczucie stylu i umiejętność celebrowania życia bez uszczerbku dla figury to nie jedyne rzeczy, których możemy pozazdrościć paryżankom.


Francuska recepta na piękną skórę

Francuzki do perfekcji opanowały też sztukę dbania o skórę. Choć pozwalają jej się starzeć, codzienne wspierają jej zmieniające się potrzeby, a kiedy znajdą skuteczny kosmetyk potrafią mu być wierne przez lata.


Zaczynają dbać o skórę naprawdę wcześnie


Dbanie o skórę jest dla paryżanek zupełnie naturalne. To część codziennej rutyny, którą poznają jeśli nie już w dzieciństwie, to na pewno jako nastolatki. Francuskie mamy zaszczepiają w córkach miłość do pielęgnacji, bo wiedzą, że żaden makijaż nie równa się z promienną i zdrową skórą.


Paryżanki w ciągu dnia najpewniej zobaczysz w wydaniu au naturel, bez makijażu. Bez kompleksów! Dzięki odpowiednio wczesnemu zetknięciu się z tematem pielęgnacji Francuzki cieszą się piękną cerą i wyglądają młodo nawet jeśli ich metryka na to nie wskazuje.


Traktują pielęgnację bardziej serio niż ci się wydaje


Dla francuskich kobiet dbanie o wygląd jest bardzo ważne. Sekrety stylu, diety i pielęgnacji są często przekazywane z pokolenia na pokolenie, a paryżanki sz