top of page

Mleczko oczyszczające do twarzy

Piękny makijaż to sztuka, jednak to prawidłowy demakijaż stanowi podstawę kobiecej urody! Mleczko oczyszczające do twarzy to najważniejszy krok w kierunku właściwej pielęgnacji.


Mleczko oczyszczające do twarzy

Dzięki unikalnej formule LAIT 2 IN 1 AURA CHAKÉ nie tylko idealnie oczyści, ale również odżywi i zregeneruje cerę. Sprawdź, jak przyjemny może być demakijaż twarzy z pielęgnującym mleczkiem oczyszczającym!


Na co dzień zwykle nie zastanawiamy się nad tym, ile produktów nakładamy na twarz. Pozostawienie ich na noc to gwóźdź do trumny naszej zdrowej skóry.


Nieoczyszczona skóra nie ma jak oddychać, bo pory są zatkane.


Taka sytuacja gotowa jest w krótkim czasie doprowadzić do powstawania zaskórników i wyprysków.


Ponadto gdy twarz zasypia pokryta nieoczyszczoną wartą martwego naskórka, nawet potraktowanie jej zdrowym kremem będzie bezskuteczne.


Mleczko oczyszczające do twarzy

Skóra z niewłaściwie zmytym makijażem zbuntuje się i w najlepszym wypadku zacznie się wysuszać, straci blask, będzie wyglądać szaro.


W najgorszym doprowadzimy do stanu zapalnego, wyprysków lub trudnych do usunięcia zaskórników.


LAIT 2 IN 1 AURA CHAKÉ


Skóra gładka niczym jedwab! O tym marzymy? Wymarzona, jedwabiście delikatna w dotyku skóra to ideał, którego otrzymasz z mleczkiem do demakijażu AURA CHAKE. Oczyszczające mleczko "2 in 1" służy do usuwania produktów do makijażu z twarzy, w tym okolic oczu, szyi i dekoltu.


Mleczko oczyszczające do twarzy

Jest przeznaczone do każdego rodzaju skóry. Dzięki wysokiej zawartości oleju z awokado, ekstraktu z oczaru i witaminom A i E mleczko ma działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające.


Ma silne działanie antyoksydacyjne, nawilżające, kojące i antybakteryjne. Spowalnia procesy starzenia skóry, przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.


Polecamy nakładanie mleczka dłońmi! Wylać odrobinę kosmetyku na dłoń, nałożyć na twarzy i wykonać krótki masaż — w ten sposób rozpuścisz resztki makijażu.


Na koniec wystarczy przetrzeć delikatnie twarz wilgotną ściereczką lub wacikiem. Opłukać wodą. W razie potrzeby powtórzyć i osuszyć skórę papierową chusteczką. Następnie przemyj skórę tonikiem, nałóż ulubione serum i krem.


Bądź piękna z AURA CHAKE!

27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page