top of page

Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

Vitalise - najlepsze kosmetyki z kwasem hialuronowym

Coraz więcej kobiet boryka się z problemem odwodnionej cery. Skóra pozbawiona blasku sprawia wrażenie zmęczonej i często przebarwionej twarzy, a przecież żadna z nas tego nie chce! Na pomoc z tymi trudnościami pędzi kosmetyki z kwasem hialuronowym, który powinien stanowić podstawę Twojej codziennej pielęgnacji.Najważniejszą cechą kwasu hialuronowego jest to, że składnik ten ma niezwykłą zdolność do tego, aby wiązać wodę w skórze, co znacząco przekłada się na jej sprężystość. Dzięki temu Twoja twarz staje się nawodniona, wilgotna i promienna - nawet bez makijażu!


Tak szybkiego sposobu na gładką i delikatną skórę jeszcze nie widziałyśmy!


Jak działa kosmetyki z kwasem hialuronowym?


Kwas hialuronowy znany jest przede wszystkim ze swoich właściwości nawilżających, jednak to nie jedyne jego działanie. Kremy z kwasem hialuronowym mają również silne działanie regeneracyjne i odmładzające.


Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w naszym organizmie i ma za zadanie odbudowę skóry. Niestety, wraz z wiekiem ilość tego składnika w skórze się zmniejsza. Skóra jest mniej elastyczna i sucha. Krem z kwasem hialuronowym nie tylko nawadnia skórę i zatrzymuje wilgoć, ale także stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.


Jego najważniejsze działanie opiera się na właściwościach regeneracyjnych. Bierze on bowiem udział w regeneracji uszkodzonych tkanek skóry oraz wspomaga produkcję no