top of page

Juvelast: efektywna terapia dla skóry suchej

Zaktualizowano: 15 mar 2021

Wraz z wiekiem skóra produkuje coraz mniej kolagenu i kwasu hialuronowego. Ponadto, zwalnia regeneracja komórek i spada aktywność gruczołów łojowych, co powoduje, że skóra staje się sucha, matowa, pozbawiona życia.


Juvelast: efektywna terapia dla skóry suchej

Naskórek zaczyna wysychać w wyniku uszkodzenia bariery naskórkowej, która odpowiada za ochronę i optymalny poziom jej nawilżenia. To powoduje pojawienie takich objawów, jak suchość, pomarszczenie, cienkość.


Zapotrzebowanie na produkty przeciwstarzeniowe, które regenerują uszkodzoną suchą skórę, chronią barierę epidermalną oraz pomagają w spłyceniu zmarszczek, zachęciło laboratorium PHARMA COSMETICS do stworzenia serii produktów JUVELAST.


LINIA JUVELAST


JUVELAST to zaawansowana technologicznie linia produktów, która ma za zadanie odnowić i odżywić skórę suchą. Skuteczność serii potwierdzono ekskluzywnym patentem DNA CoFactor No. 9,333,159 B2, który świadczy o tym, że działanie produktów zostało przebadane klinicznie oraz naukowo udowodnione.


DNA CoFactor łączy w sobie działanie naprawcze enzymów oraz peptydów miedziowych. Ten wyjątkowy układ zapewnia trwałe odżywianie skóry, znaczną poprawę jej tekstury, zmniejszenie głębokości zmarszczek, przyspieszenie procesów naprawczych.


REZULTAT


  • Intensywne oraz trwałe odżywienie skóry

  • Radykalne zwiększenie nawilżenia

  • Redukcja zmarszczek i objaw starzenia się skóry

  • Przywrócenie jędrności oraz elastyczności

  • Poprawa tekstury

  • Opóżnienie procesu starzenia się skóry


Produkty przeznaczone są do każdego typu skóry, zwłaszcza do skóry suchej wymagającej regeneracji.

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page