top of page

Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

Gadżety do pielęgnacji twarzy

Wzorem Azjatek coraz częściej w naszej kosmetyczce pojawiają się sprzęty ułatwiające pielęgnację skóry. Niektóre z nich mogą wręcz zmienić nasze życie.Oczyszczanie skóry niektórym z nas wciąż kojarzy się z usuwaniem makeupu i słusznie. Jak jednak pozbyć się mikrocząstek, które silnie przylegają do skóry, zatykają pory i prowadzą do powstawania wyprysków?


Pomogą w tym gadżety do oczyszczania twarzy, które w połączeniu z odpowiednimi kosmetykami zadbają o cerę tak samo dobrze, jak profesjonalny zabieg w salonie kosmetycznym.


Rollery


Zaczynamy niskobudżetowo, ale bardzo ładnie: roller z jadeitu lub różowego kwarcu (od 50 zł wzwyż). Był taki moment, że te urocze gadżety do pielęgnacji twarzy pojawiały się na Instagramowych fotkach każdej influencerki. Po pierwsze dlatego, że są wyjątkowo fotogenicznie. Ale warto je kupić nie tylko w charakterze rekwizytu do zdjęć.

ROLLER do masażu twarzy jadeitowy

Takie masażery do twarzy, stosowane regularnie, dają świetne efekty: ujędrniają skórę, działają jak drenaż limfatyczny, zmniejszają widoczność cieni pod oczami i minimalizują opuchliznę, zmniejszają widoczność porów, sprawiają, że kosmetyki szybciej i lepiej się wchłaniają. Rollery do twarzy można stosować raz lub dwa razy dziennie. Ważne, aby zawsze masować twarz ku górze i od środka do zewnątrz.


Odkurzanie wągrów


Mikrodermabrazja to jedna z metod mechanicznego usuwania naskórka. To delikatny peeling, pozwalający na oczyszczenie twarzy z zaskórników. Dzięki małym, poręcznym odkurzaczom na wągry możemy teraz wykonać zabieg w domu.