top of page

Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

AURA CHAKE


Koncepcja marki polega na stymulowaniu naturalnych procesów regeneracji skóry. Dlatego blisko współpracujemy nie tylko z salonami kosmetycznymi i Spa, ale także z chirurgami plastycznymi i klinikami medycyny estetycznej.

AURA CHAKE w klinikach:

✔️ Przygotowanie skóry do inwazyjnych działań, zastrzyków, a także powłok chemicznych, takich jak mikrodermabrazja lub polerowanie laserem. - zapewnia głębokie nawilżenie, - poprawia elastyczność skóry, - aktywuje regenerację komórek.

Nasze serum z kwasami AHA jest najlepszym produktem przygotowującym skórę do głębokiego peelingu.

✔️ W celu pobudzenia regeneracji i zapewnienia ochrony skóry podczas okresu rehabilitacji: - po operacji plastycznej, - peelingu, - zastrzyki.

Nasz krem zawiera olejki eteryczne (masło shea, olej z wiesiołka wieczorowego), peptydy, lipidy, kwas hialuronowy, DNA roślinne, przeciwutleniacze.

✔️ W celu zapewnienia komfortowej i delikatnej pielęgnacji po inwazyjnych zabiegachi różnego rodzaju peelingach.

✔️ Przedłużanie i poprawa wyników po zabiegach.

Kosmetyki AURA CHAKE są doskonałymi preparatami leczniczymi, przede wszystkim zapewnia regenerację skóry po poważnych zabiegach i interwencji chirurgicznej.

Jesteśmy dumni ze współpracy z chirurgami plastycznymi i medycyną estetyczną, ponieważ w tandemie zapewniamy klientowi wygodny sposób na piękno absolutne.