top of page

Kwas hialuronowy – naturalny eliksir młodości!

Zaktualizowano: 15 mar 2021

Kwas hialuronowy to główny gracz na arenie rywalizujących ze sobą kosmetyków do pielęgnacji cery – i to nie bez powodu! Ten cudowny składnik odpowiada za anielsko gładką cerę i młody wygląd – marzenie każdej z nas. Dowiedz się, dlaczego powinnaś włączyć go do swojej codziennej pielęgnacji.


Kwas hialuronowy – naturalny eliksir młodości!

Ach, ten blask!


Wszystkie pragniemy mieć nawilżoną, promienną cerę i jest to możliwe dzięki działaniu kwasu hialuronowego. Jest to substancja pochłaniająca wilgoć, co oznacza, że przyciąga wilgoć i może pomieścić do 1000 razy więcej wody niż sam waży!


Działa więc prawdziwe cuda, aby Twoja skóra była niebiańsko nawilżona! To hojne, obfite nawilżenie sprawi, że Twoja skóra będzie cudownie miękka, jedwabista i promienna – taka, o jakiej marzysz!


Gładka Jak Jedwab


Jesteśmy przekonani, że kwas hialuronowy powinien być częścią codziennej pielęgnacji cery, i to nie tylko po to, aby przywrócić jej blask.


Jeśli zaczęły Ci się już pojawiać zmarszczki, zainteresuje Cię fakt, że działanie kwasu hialuronowego zostało udowodnione, a więc naprawdę wygładza on zmarszczki i linie mimiczne i zapewnia natychmiastowy efekt wypełnienia skóry.


Ochrona Twojej Skóry


Kwas hialuronowy jest jednym z naturalnych czynników nawilżających w górnej warstwie skóry, które są niezbędne do skutecznego działania ochronnej bariery skórnej. Innymi słowy – kwas hialuronowy pomaga wzmocnić barierę skórną i zapobiega utracie wilgoci!


Wykazujący znaczące działanie na główne oznaki starzenia się skóry kwas hialuronowy – zawarty w preparatach nowej generacji i stosowany w innowacyjnych metodach leczenia – udowadnia swój wpływ na spowolnienie procesu starzenia skóry.


Zwiększ Efektywność Codziennej Pielęgnacji


Kwas hialuronowy najczęściej znajduje się w serum, ale najlepsze efekty uzyskuje się, gdy stosuje się go w ramach rytuału codziennej pielęgnacji skóry, gdyż wtedy każdy produkt działa w celu zapewnienia skórze optymalnego nawilżenia, blasku i gładkości.


Odwodniona skóra z niedoborem zawartości wody w warstwie rogowej naskórka jest powszechnym problemem, który może powstać przy każdym rodzaju skóry. Optymalny poziom nawilżenia odgrywa kluczową rolę w normalizacji bilansu wodno-lipidowego, co z kolei wpływa na zdrowie całego organizmu człowieka.


Spadek poziomu nawilżenia skóry prowadzi do przyspieszenia procesu starzenia, do powstawania istotnych zmian w teksturze skóry, pojawienia się zmarszczek i bruzd. Poziom nawilżenia zależy od wielu czynników, przede wszystkim od poziomu stężenia naturalnych nawilżaczy, takich jak kwas hialuronowy.


Kwas hialuronowy jest węglowodanem, który wiąże się z wodą, co zapewnia długotrwałe nawilżenie i zmiękczenie tekstury skóry, elastyczność i sprężystość, młody wygląd cery. Z upływem lat, zdolność skóry do produkcji kwasu hialuronowego maleje, a jego ilość zaczyna spadać, co powoduje utratę elastyczności i jędrności, pojawienie się zmarszczek.


Vitalise


Zapotrzebowanie na efektywne preparaty nawilżające zachęciło HL PROFESSIONAL SKINCARE, wiodącą firmę w branży kosmetyków profesjonalnych, do stworzenia linii kosmetyków VITALISE. Linia produktów, oparta na kwasie hialuronowym w wysokim stężeniu, poprawia zdolność skóry do zatrzymywania wody i optymalizuje funkcjonowanie bariery skórnej, redukuje linie i bruzdy, co zapewnia doskonały wygląd cery.


Vitalise

Seria kosmetyków HL VITALISE ma zadanie wzmocnić naturalne mechanizmy ochronne skóry i w konsekwencji zapewnić jej optymalny poziom nawilżenia, znormalizować bilans wodno-lipidowy, poprawić jędrność i elastyczność, zmniejszyć zmarszczki i nadać cerze jedwabiście gładki wygląd.


Cleanser


Delikatna emulsja oczyszcza skórę bez wysuszania i odbudowuje jej strukturę.


Moisture Intense Serum


Serum nawilżające, zapewnia optymalne nawilżenie skóry, poprawia jej elastyczność i stymuluje syntezę kolagenu.


Moisturizing Cream


Delikatny, lekki krem zwiększa poziom nawilżenia, poprawia jędrność i elastyczność skóry, wygładza zmarszczki.


Overnight Moisturizer Cream


Odżywczy krem, stymuluje naturalne procesy regeneracyjne, poprawia jędrność i elastyczność, stymuluje syntezę kolagenu i odnawia skórę.


Moisturizing Mask


Uzupełniająca krem-maska, poprawia funkcjonowanie bariery skórnej, wzmacnia teksturę i pozostawia skórę miekką i gładką.


Active Eye Cream


Intensywnie nawilżający krem pod oczy, przywraca naturalny poziom nawilżenia, zapobiega pojawieniu się zmarszczek mimicznych, poprawia elastyczność i ujędrnia skórę.

30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page