Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

Kosmetyki na trądzik

Trądzik – niejednokrotnie drżymy na sam widok bądź dźwięk tego słowa. Każdemu z nas najprawdopodobniej nie raz ukazały się na cerze nieestetyczne krostki. Problem coraz częściej dotyczy nie tylko młodzieży, ale również osób dorosłych. Każdy z nas traktuje go jak wroga.


Kosmetyki na trądzik

Trudno się dziwić. Wszyscy chcemy wyglądać młodo i zdrowo. Nasuwa się więc oczywiste pytanie. Jak się go pozbyć? Jednak to nie ono będzie kluczowe, mimo iż przybliży nas do odpowiedzi.


Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że należy stosować kosmetyki na trądzik. Właśnie tutaj nasuwa się najbardziej wartościowe pytanie. W jaki sposób wybrać najlepsze naturalne kosmetyki na trądzik? Jesteście zainteresowani?


Odpowiedź istnieje!


Produkty z serii kosmetyków HL PROFESSIONAL SKINCARE DOUBLE ACTION zapewniają usunięcie tłustego połysku, zmniejszenie wydzielania nadmiernej ilości sebum, pozwalają skutecznie zapobiegać powstawaniu wyprysków i zaskórników, poprawiając w konsekwencji teksturę i ogólny wygląd skóry twarzy:


DOUBLE ACTION DRYING LOTION

Punktowy lotion wysuszający. W rezultacie wspomaga gojenie wyprysków i łagodzi objawy zapalenia, jednocześnie maskuje wady skóry.


DOUBLE ACTION DRYING LOTION WITH DEMI MAKE-UP

Punktowy lotion wysuszający. W rezultacie wspomaga gojenie wyprysków i łagodzi objawy zapalenia, jednocześnie maskuje wady skóry. Produkt zawiera pigment tonujący.


SKŁADNIKI AKTYWNE:


  • Olejek eukaliptusowy ma antyseptyczne i przeciwzapalne właściwości, wspomaga regenerację uszkodzonych tkanek.

  • Olejek miętowy łagodzi i stymuluje mikrokrążenie w sk