top of page

Juvelast – skóra potrzebuje odżywienia!

Skóra jest największym narządem naszego ciała, który chroni organizm przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.


Juvelast – skóra potrzebuje odżywienia

Jednak skóra, jako nasza „tarcza ochronna”, sama jest narażona na intensywne działanie szeregu czynników, takich jak warunki atmosferyczne (promieniowanie UV, wiatr, mróz), zanieczyszczenia środowiskowe, substancje chemiczne, wolne rodniki tlenowe, drobnoustroje, alergeny.


Aby móc skutecznie się przed nimi chronić, powinna być zdrowa i pozostawać w dobrej kondycji. Na szczęście, dzięki odpowiednim nawykom pielęgnacyjnym, możemy wzmacniać skórę, poprzez dostarczanie jej witamin, substancji mineralnych, kwasów tłuszczowych oraz antyoksydantów, które neutralizują nadmiar wolnych rodników.


O skórę warto dbać zarówno od wewnątrz, jak i na zewnętrz, gdyż wysokiej jakości kosmetyki zaopatrują skórę w substancje, które pomagają jej zachować odpowiednie nawilżenie, gładkość, elastyczność i młodzieńczy blask.


Nasza cera jest bardzo delikatna, a ponieważ cały czas ją odsłaniamy, jest najbardziej narażonym na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych obszarem skóry.

Dodatkową kwestią, którą należy wziąć pod uwagę podczas jej pielęgnacji, jest zapobieganie oznakom starzenia się, które właśnie na skórze twarzy są najbardziej widoczne.


Nasza twarz jest przecież zwierciadłem naszych emocji i kiedy się śmiejemy, płaczemy, mrużymy oczy stopniowo tworzą się zmarszczki i bruzdy. Właściwa troska o cerę i zapewnienie jej odpowiedniego odżywienia może jednak spowolnić ten proces.


Skóra sucha cechuje się cienkością, matowością, zwężonymi porami oraz skłonnością do powstawania zmarszczek. Wraz z wiekiem skóra produkuje coraz mniej kolagenu i kwasu hialuronowego. Ponadto, zwalnia regeneracja komórek i spada aktywność gruczołów łojowych, co powoduje, że skóra staje się sucha, matowa, pozbawiona życia.


Skóra zaczyna wysychać w wyniku uszkodzenia bariery naskórkowej, która odpowiada za ochronę skóry i optymalny poziom jej nawilżenia. To powoduje pojawienie takich objaw jak suchość, pomarszczenie, cienkość.


Jeśli skóra ma szary koloryt, jest przesuszona, traci jędrność i elastyczność, to znak, że wymaga bardziej zaawansowanej pielęgnacji.

Zapotrzebowanie na produkty przeciwstarzeniowe, które regenerują uszkodzoną suchą skórę, chronią barierę epidermalną oraz pomagają w spłyceniu zmarszczek zachęciło laboratorium PHARMA COSMETICS do stworzenia serii produktów JUVELAST.


JUVELAST to innowacyjna linia produktów, która ma za zadanie odnowić i odżywić skórę suchą. Działanie serii oparte na ekskluzywnym patencie - DNA CoFactor, patent No. 9,333,159 B2 - który został przebadany klinicznie. Jest już naukowo udowodnione że ten kompleks poprawia strukturę skóry, redukuje widoczność głębokich zmarszczek oraz objaw starzenia się skóry.


Patent DNA CoFactor łączy w sobie działanie naprawcze enzymów oraz peptydów miedziowych. Ten wyjątkowy układ zapewnia trwałe odżywianie skóry, znaczną poprawę jej tekstury, zmniejszenie głębokości zmarszczek, przyspieszenie procesów naprawczych w skórze.​


SKŁADNIKI AKTYWNE

 • Peptydowo-miedziowy kompleks - Kompleks zawiera aminokwasy, które łączą się ze sobą dając peptydy. Kompleks pełni rolę naturalnego transportu, który umożliwia maksymalną penetrację miedzi. Ten składnik stymuluje produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, dzięki czemu przyspiesza procesy naprawcze skóry.

 • Enzymy naprawiające DNA - Liposomy Arabidopsis zawierają enzymy naprawiające uszkodzenia DNA, spowodowane działaniem wolnych rodników. Liposomy działają jak inteligentny system, transportujący enzymy i je uwalniający.

 • Ceramidy - Organiczne związki chemiczne z grupy lipidów, które odpowiadają za przepuszczalność bariery naskórkowej pomagając zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry, opóźnić procesy starzenia i odnowić komórki.

 • Masła Cupuacu i Murumuru - Zawierają kwas oleinowy, przeciwutleniacze, witaminę C i ekstrakty roślinne, które zmiękczają skórę i redukują zmarszczki.

 • Kwas hialuronowy - Znacznie zwiększa poziom nawilżenia skóry i zapobiega odparowaniu wody, ujędrnia i zmniejsza widoczność zmarszczek.


DZIAŁANIE


Wyjątkowa kompozycja DNA CoFactor, która zapewnia transport peptydów miedziowych oraz enzymów naprawiających DNA do głębszych warstw skóry, w połączeniu z masłami i kwasem hialuronowym, skutecznie odżywia i zwiększa naturalny poziom nawilżenia skóry.


REZULTAT

 • Intensywne oraz trwałe odżywienie skóry

 • Radykalne zwiększenie nawilżenia

 • Redukcja zmarszczek i objaw starzenia się skóry

 • Przywrócenie jędrności oraz elastyczności

 • Poprawa tekstury

 • Opóżnienie procesu starzenia się skóry


TYPY SKÓRY


Produkty przeznaczone są do każdego typu skóry, zwłaszcza do skóry suchej wymagającej regeneracji.

16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page