Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

Body Therapy - kosmetyki do pielęgnacji ciała

Z biegiem czasu skóra naszego ciała przechodzi wiele zmian – staje się coraz mniej sprężysta, bardziej sucha i mniej gładka. Narażenie na działanie czynników zewnętrznych, takich jak suche i zanieczyszczone powietrze, promieniowanie słoneczne, niedostateczne odżywianie przyspiesza proces starzenia i nasila te zmiany. Podobnie, jak skóra twarzy, skóra całego ciała również wymaga pielęgnacji, odżywienia i nawilżenia, przywracającego jej gładkość i sprężystość.


Body Therapy - kosmetyki do pielęgnacji ciała

Wierzymy, że wszystkie zabiegi kosmetyczne powinny opierać się na peelingach chemicznych, które są w stanie pomóc skórze odzyskać to, co utraciła. Peelingi to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu skóry.

Linia BODY THERAPY

W przypadku zabiegów na ciało, jak i na twarz niezmiernie ważna jest świadomość tego, jak wielką moc mają substancje złuszczające, oraz ich dostosowanie do zróżnicowanych potrzeb klientów, począwszy od rodzaju skóry i konkretnego problemu, po styl życia klienta.


Podobnie, jak skóra na twarzy, skóra ciała czerpie korzyści z peelingu chemicznego, złuszczającego komórki naskórka. Peeling wykonywany jest przez wykwalifikowanych specjalistów w gabinecie kosmetycznym.


Celem peelingu ciała jest rozluźnienie połączeń międzykomórkowych, usunięcie martwych komórek skóry, stymulacja przepływu krwi oraz przyspieszenie odnowy komórkowej. Jest to proces kluczowy, przygotowujący skórę do lepszego wchłaniania substancji czynnych, jej odnowy, a także wygładzenia i zmiękczenia cery.


HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) wnosi korzyści PEELINGÓW PROFESJONALNYCH do świata BODY THERAPY. Wyróżniliśmy 3 najbardziej pożądane rodzaje zabiegów na ciało:


CELLULITE BODY THERAPY

RENEWAL BODY THERAPY

ACNE BODY THERAPY