top of page

Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

Body Therapy - kosmetyki do pielęgnacji ciała

Z biegiem czasu skóra naszego ciała przechodzi wiele zmian – staje się coraz mniej sprężysta, bardziej sucha i mniej gładka. Narażenie na działanie czynników zewnętrznych, takich jak suche i zanieczyszczone powietrze, promieniowanie słoneczne, niedostateczne odżywianie przyspiesza proces starzenia i nasila te zmiany. Podobnie, jak skóra twarzy, skóra całego ciała również wymaga pielęgnacji, odżywienia i nawilżenia, przywracającego jej gładkość i sprężystość.


Body Therapy - kosmetyki do pielęgnacji ciała

Wierzymy, że wszystkie zabiegi kosmetyczne powinny opierać się na peelingach chemicznych, które są w stanie pomóc skórze odzyskać to, co utraciła. Peelingi to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu skóry.

Linia BODY THERAPY

W przypadku zabiegów na ciało, jak i na twarz niezmiernie ważna jest świadomość tego, jak wielką moc mają substancje złuszczające, oraz ich dostosowanie do zróżnicowanych potrzeb klientów, począwszy od rodzaju skóry i konkretnego problemu, po styl życia klienta.


Podobnie, jak skóra na twarzy, skóra ciała czerpie korzyści z peelingu chemicznego, złuszczającego komórki naskórka. Peeling wykonywany jest przez wykwalifikowanych specjalistów w gabinecie kosmetycznym.