top of page

Body Therapy - kosmetyki do pielęgnacji ciała

Zaktualizowano: 12 kwi 2021

Z biegiem czasu skóra naszego ciała przechodzi wiele zmian – staje się coraz mniej sprężysta, bardziej sucha i mniej gładka. Narażenie na działanie czynników zewnętrznych, takich jak suche i zanieczyszczone powietrze, promieniowanie słoneczne, niedostateczne odżywianie przyspiesza proces starzenia i nasila te zmiany. Podobnie, jak skóra twarzy, skóra całego ciała również wymaga pielęgnacji, odżywienia i nawilżenia, przywracającego jej gładkość i sprężystość.


Body Therapy - kosmetyki do pielęgnacji ciała

Wierzymy, że wszystkie zabiegi kosmetyczne powinny opierać się na peelingach chemicznych, które są w stanie pomóc skórze odzyskać to, co utraciła. Peelingi to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu skóry.

Linia BODY THERAPY

W przypadku zabiegów na ciało, jak i na twarz niezmiernie ważna jest świadomość tego, jak wielką moc mają substancje złuszczające, oraz ich dostosowanie do zróżnicowanych potrzeb klientów, począwszy od rodzaju skóry i konkretnego problemu, po styl życia klienta.


Podobnie, jak skóra na twarzy, skóra ciała czerpie korzyści z peelingu chemicznego, złuszczającego komórki naskórka. Peeling wykonywany jest przez wykwalifikowanych specjalistów w gabinecie kosmetycznym.


Celem peelingu ciała jest rozluźnienie połączeń międzykomórkowych, usunięcie martwych komórek skóry, stymulacja przepływu krwi oraz przyspieszenie odnowy komórkowej. Jest to proces kluczowy, przygotowujący skórę do lepszego wchłaniania substancji czynnych, jej odnowy, a także wygładzenia i zmiękczenia cery.


HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) wnosi korzyści PEELINGÓW PROFESJONALNYCH do świata BODY THERAPY. Wyróżniliśmy 3 najbardziej pożądane rodzaje zabiegów na ciało:


CELLULITE BODY THERAPY

RENEWAL BODY THERAPY

ACNE BODY THERAPY


Linia BODY THERAPY łączy w sobie 3 różne zabiegi na ciało. Dzięki różnorodności odpowiednio dobranych składników aktywnych stanowi ona dokładną odpowiedź na zróżnicowane potrzeby skóry.


Linia BODY THERAPY oferuje produkty zawierające, między innym, kwasy alfa- i beta-hydroksylowe, ekstrakt z granatu, olejki eteryczne, witaminę E, unikalny ekstrakty roślinne otrzymywane z owoców i inne składniki aktywne.


CELLULIT


Cellulit jest powszechnym zjawiskiem dotyczącym ponad 90% kobiet. Cellulit rozpoznać można po nierównej, grudkowatej tkance skóry, przypominającej skórkę pomarańczy w okolicach bioder, ud i miednicy.

Linia CELLULITE BODY THERAPY

Czynniki hormonalne i genetyczne, podobnie jak niewystarczające nawilżenie i brak aktywności fizycznej, mogą prowadzić do pojawienia się cellulitu. Osłabienie włókien kolagenu i elastyny również może się do tego przyczynić, sprawiając, że skóra stanie się grudkowata.


Linia CELLULITE BODY THERAPY została stworzona z myślą o specjalistycznym zabiegu dla skóry dotkniętej cellulitem i zapewnieniu widocznych efektów, takich jak wygładzenie i poprawa tekstury skóry.


Produkty CELLULITE BODY THERAPY zawierają kwasy alfa- i beta-hydroksylowe, wspomagające odnowę skóry, imbir, olej ze słodkich migdałów, olejki eteryczne: pomarańczowy, mandarynkowy, lawendowy oraz bergamotowy, a także witaminę E dla gładkiej i zdrowej skóry.


SKŁADNIKI AKTYWNE


Kwasy alfa-hydroksylowe otrzymywane z owoców, kwas salicylowy, mocznik, ekstrakt z granatu, imbir, olej ze słodkich migdałów, olejki eteryczne - pomarańczowy, mandarynkowy, lawendowy oraz bergamotowy, ekstrakt z guarany, witamina E, ekstrakt z lilii.


W PRAKTYCE


Połączenie kwasów i olejków eterycznych pozwala zapewnić znaczną odnowę struktury skóry, wygładzenie i zwiększenie jej elastyczności.


EFEKTY


 • Odnowa i wygładzenie tekstury skóry

 • Pobudzenie układu krążenia

 • Zwiększenie poziomu nawilżenia

 • Wzmocnienie struktury skóry


PRZEZNACZENIE


Linia jest przeznaczona dla osób cierpiących na cellulit.


ODMŁADZANIE


Z czasem nasza skóra ulega uszkodzeniom na skutek działania procesów środowiskowych i wewnętrznych, co prowadzi do utraty jej elastyczności. Skóra staje się wiotka i szorstka, na jej powierzchni pojawiają się nierówności.

Linia RENEWAL BODY THERAPY

Zabieg odmładzający ma za zadanie przyspieszenie procesu regeneracji komórkowej, usunięcie martwych komórek skóry, poprawę jej tekstury oraz nadanie jej gładkiego, zdrowego i promiennego wyglądu.


Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, HL wprowadza linię produktów, które przyspieszają proces odnowy skóry, spowalniając jednocześnie proces jej starzenia.


Linia RENEWAL BODY THERAPY przeznaczona jest dla skóry wymagającej intensywnej regeneracji komórkowej i ma na celu poprawę jej sprężystości.


Produkty RENEWAL BODY THERAPY zostały oparte na kwasach alfa- i beta-hydroksylowych, wspomagających odnowę i odmłodzenie skóry, kwasie elagowym otrzymywanym z ekstraktu z granatu, olejku migdałowym oraz witaminie E, nadającej skórze zdrowy i promienny wygląd.


SKŁADNIKI AKTYWNE


Kwasy alfa- i beta-hydroksylowe, kwas elagowy otrzymywany z ekstraktu z granatu, olejek migdałowy, witamina E, unikalny ekstrakt roślinny z owoców.


W PRAKTYCE


Połączenie kwasów alfa- i beta-hydroksylowych, olejku migdałowego i dodatkowych składników aktywnych przyspiesza proces odnowy komórkowej, poprawia mikrokrążenie oraz umożliwia znaczną odnowę tekstury skóry.


EFEKTY


 • Poprawa sprężystości i elastyczności

 • Zwiększenie poziomu nawilżenia

 • Odżywienie i opóźnienie procesu starzenia się skóry


PRZEZNACZENIE


Linia przeznaczona jest do intensywnego odmładzania skóry ciała.


SKÓRA PROBLEMOWA


Powstawanie zmian trądzikowych na skórze ciała jest dość częstym zjawiskiem, wywołanym przez te same czynniki, które są przyczynami trądziku na twarzy.

Linia ACNE BODY THERAPY

Istnieją 2 rodzaje trądziku:


 • ACNE VULGARIS, stanowiący ten sam rodzaj trądziku, który pojawia się na skórze twarzy.

 • ACNE MECHANICA, pojawiający się głównie w miejscach, w których elementy ubrań ocierają się o skórę, powodując powstawanie zmian zapalnych oraz innych objawów trądziku.


Seria produktów ACNE BODY THERAPY została opracowana z myślą o skutecznej walce z trądzikiem, który ma tendencję do rozprzestrzeniania się na szyję, klatkę piersiową i plecy. Linia ACNE BODY THERAPY zawiera składniki o działaniu dezynfekującym i leczniczym, takie jak kwasy alfa-hydroksylowe, kwas salicylowy, ekstrakt z granatu, ekstrakt z figi, kamforę, mentol oraz kalaminę, wygładzając skórę i zapewniając jej zdrowy wygląd.


SKŁADNIKI AKTYWNE


Kwasy alfa- i beta-hydroksylowe, ekstrakty z granatu i figi, kamfora, mięta, mentol oraz kwas benzoesowy, kalamina, ekstrakty roślinne – z rumianku i arniki, unikalny kompleks przeciwzapalny oraz witamina A.


W PRAKTYCE


Połączenie kwasów alfa-hydroksylowych, kompleksu przeciwzapalnego oraz składników kojących niezwykle skutecznie równoważy pracę gruczołów łojowych, dezynfekując i wysuszając ogniska zapalne, poprawiając strukturę skóry.


EFEKTY


 • Regulacja i równoważenie pracy gruczołów łojowych

 • Redukcja zaczerwienień

 • Łagodzenie stanów zapalnych skóry

 • Znaczna poprawa tekstury skóry


PREZNACZENIE


Linia przeznaczona jest dla osób cierpiących na trądzik.


MARKA


HL to marka laboratorium PHARMA COSMETICS, które wytwarza produkty do pielęgnacji skóry dla światowego rynku kosmetyków. Produkcja firmy jest sprzedawana tylko przez salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA.


HL jest najbardziej znana w specjalistycznym przemyśle kosmetyków. HL łączy w sobie innowacyjne laboratorium badawczo-rozwojowe i nowoczesne metody produkcyjne, które dają możliwość wytwarzania unikalnej produkcji o wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwie, zapewniają klientom zdrową, zbilansowaną, przepiękną skórę.


HL oferuje różnorodne zabiegi profesjonalne i preparaty do stosowania w domu, które przeznaczone do każdego typu skóry oraz zawierają składniki odmładzające, odnawiające, rozjaśniające.


NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI:


 • Profesjonalizm i innowacja

 • Jakość i różnorodność zaawansowanych rozwiązań

 • Konkretne rezultaty

 • Wiarygodność i rzetelność

37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page