top of page

Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

Plasma Pen – twój sprzymierzeniec w walce ze skutkami starzenia

Słyszałaś, że za pomocą Plasma Pen można skorygować opadające powieki? Rzeczywiście, to prawda, ale urządzenie, o którym mowa, może pomóc także w walce z wieloma innymi niedoskonałościami, będącymi skutkiem starzenia się. Jak działa i z jakimi problemami pomoże ci się uporać Plasma Pen?


Plasma Pen – twój sprzymierzeniec w walce ze skutkami starzenia

Chcesz zadbać o swój wygląd i zastanawiasz się, jak „zatrzymać czas”? Z poniższego tekstu dowiesz się, jakimi problemami pozwoli ci poradzić sobie urządzenie Plasma Pen.


Wiele osób odczuwa dyskomfort z powodu nadmiaru skóry na powiekach, przez co twarz wygląd smutno, a opadające kąciki oczu dodają lat. Są to naturalne procesy starzenia, które powodują, że tracimy młodzieńczy wyraz twarzy.


Teraz jest na to rozwiązanie – niechirurgiczna blefaroplastyka z wykorzystaniem urządzenia działającego na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy – Plasma Pen.


Czym jest Plasma Pen i jaki jest mechanizm działania zabiegu?


Plasma Pen jest urządzeniem medycznym stanowiącym najnowocześniejsze osiągnięcie w dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Plasma Pen jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu.


Plazma – zjonizowany gaz zawierający takie same ilości ładunków dodatnich, jak i ujemnych, nazywany czwartym (obok ciała stałego, cieczy i gazu) stanem skupienia materii.