top of page

Picie kolagenu i jego korzyści - marka My Pure Skin

Kolagen do picia to forma hydrolizowanego kolagenu, która jest przeznaczona do przyjmowania doustnego. Może występować w postaci gotowego płynu, shotów, ampułek oraz saszetek lub proszku do rozpuszczania. Kolagen jest jednym z najważniejszych peptydów w ludzkim organizmie. Odpowiada za utrzymanie struktury skóry, chrząstek i kości, wpływa na nawilżenie i elastyczność cery. Jest również odpornym białkiem na uszkodzenia mechaniczne czy fizyczne. Niestety, w miarę starzenia się organizmu, naturalna produkcja kolagenu maleje, dlatego warto zainteresować się nieinwazyjnymi możliwościami wprowadzania kolagenu do organizmu.


Kolagen szwajcarskiej marki My Pure Skin został opracowany przy użyciu wysoce synergicznych, 100% naturalnych kompleksów przeciwstarzeniowych, które dostosowują się do potrzeb Twojej skóry i ogólnego samopoczucia w miarę upływu czasu.W każdej z naszych formuł połączyliśmy od 9 do 11 funkcjonalnych składników, w tym morskie peptydy kolagenu, kwas hialuronowy oraz niezbędne witaminy i minerały, aby towarzyszyć Ci przez całe życie, dbając o młodość i witalność.

MyPureSkin dostarcza wszystkiego, co niezbędne, aby zachować młody wygląd, poprawić zdrowie, utrzymać energię w ciele i zadbać o mikrobiotę.


Prezentujemy trzy linie kolagenu: MyCollagenGlow dla poprawy kondycji skóry, włosów i paznokci, MyCollagenRepair dla innowacyjnego przeciwdziałania procesom starzenia na poziomie komórkowym, oraz MyCollagenLift do stymulacji, odżywiania i ochrony skóry. Dla dziewczyn zaleca się rozpoczęcie od MyCollagenGlow, który zapewnia widoczne rezultaty dzięki unikalnemu koktajlowi witamin i minerałów. Rozpoczynając dbanie o siebie od wewnątrz, podkreślisz swoje naturalne piękno i zdrowie, co stanie się fundamentem długotrwałego dobrostanu twojej skóry i wyglądu.


Firma My Pure Skin wykorzystuje najnowsze badania naukowe, dostosowując swoje pięciogwiazdkowe formuły do Twojej wyjątkowości. To właśnie wyróżnia tę markę, ponieważ uważa, że nadszedł czas, aby postawić ciebie na pierwszym miejscu. Do formuł dodane zostały najlepsze składniki ze szwajcarskiej przyrody, a także skuteczne witaminy i minerały, aby podkreślić Twoje naturalne piękno. Następnie firma pozwala naturze obdarować cię swoimi korzyściami.
7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page