top of page

Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

Depilacja Laserowa

Czy wiesz, że człowiek w ciągu całego swojego życia usuwa niechciane owłosienie przeciętnie 1540 razy? To bardzo dużo, prawda? A gdy do tego wszystkiego dodamy jeszcze czas, który musimy poświęcić na jego jednorazowe usuwanie, jak również finalny efekt końcowy: nieestetycznie wyglądające wrastające włoski czy podrażnioną skóra – nie napawa to optymizmem.


Depilacja Laserowa

Na szczęście istnieje skuteczna metoda bezbolesnego usuwania owłosienia, która szturmem zdobywa serca ludzi na całym świecie - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mowa oczywiście o trwałej depilacji laserowej - najskuteczniejszej metodzie depilacji niechcianych włosków.


Zabieg depilacji laserowej w salonie Oksiline Beauty na zawsze zlikwiduje problem nadmiernego owłosienia i zwiększy Twój komfort życia - zapomnisz o nieustannym goleniu się, zacięciach, zranieniach. Aby osiągnąć trwałe efekty wystarczy systematyczność wykonywania zabiegu- spektakularne rezultaty są już bowiem widoczne po ok. 6 seriach.


Depilacja laserowa w salonie Oksiline Beauty


W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt do depilacji laserowej – laser diodowy Medicalaser D-Las 50 plus, który depiluje trzy razy szybciej, niż inne urządzenia. Jest to najpopularniejszy i najskuteczniejszy laser do depilacji. Wchodzącego w jego skład 2 głowice jeszcze dokładniej i precyzyjniej usuwają włoski ze wszystkich części ciała!


Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej, nasi Klienci biorą udział w bezpłatnych konsultacjach z kosmetologiem, podczas których oceniamy stan skóry oraz specyfikę włosa. Wszystko po to, by do planowanego zabiegu dobrać najlepsze parametry wiązki lasera do depilacji Medicalaser D-Las 50 plus.


Zawsze przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy tzw. próbę laserową, by zyskać pewność, iż wiązka lasera będzie w pełni efektywna i bezpieczna dla skóry. Na bezpłatnej konsultacji wykluczamy wszelkie przeciwwskazania oraz dokładnie opowiadamy na czym będzie polegał zabieg depilacji laserowej.


Oksiline Beauty - wybór jest prosty!


Nasz zespół to najlepsi specjaliści w dziedzinie urody i zdrowia! Pracujemy z kosmetologami po wyższych studiach medycznych, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i cyklicznie uczestniczą w renomowanych szkoleniach.


Posiadamy atrakcyjny program lojalnościowy dla stałych Klientów oraz specjalne pakiety depilacji laserowej, w których można sporo zaoszczędzić!


W salonie Oksiline Beauty najpopularniejszymi zabiegami depilacji laserowej są:


Depilacja laserowa pach


Pachy i ich okolice stanowią niewielką powierzchnię ciała, dlatego też zabieg całościowo można przeprowadzać z użyciem małej głowicy lasera Medicalaser D-Las 50 plus. Depilacja laserowa tych części ciała, jest praktycznie bezbolesna - podczas przeprowadzania zabiegu Klienci mogą odczuwać niewielki dyskomfort, który niwelujemy stosując kompresy chłodzące.


Depilacja laserowa bikini


W związku z faktem, iż podczas depilacji strefy bikini, mamy do czynienia z większą powierzchnią ciała, zabieg prowadzony jest przy użyciu dużej głowicy lasera Medicalaser D-Las 50 plus.


Nie ulega wątpliwości, iż strefy intymne są miejscami o zwiększonej wrażliwości na ból, dlatego też zabieg może być bardziej odczuwalny. Jednak depilacja bikini to zabieg niezwykle popularny - skóra w miejscach intymnych jest niezwykle delikatna i częste golenie tych miejsc maszynkom może ją podrażniać.


Depilacja laserowa nóg


Laserowe usuwanie owłosienia z okolic nóg cieszy się w naszym salonie ogromną popularnością. Ze względu na dużą powierzchnię jaką stanowią te partie ciała, zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem dużej głowicy lasera Medicalaser D-Las 50 plus.


Depilacja laserowa nóg

Wypróbuj, przekonaj się – i poczuj, jak cudownie jest mieć idealnie gładką skórę! Dowiedz się więcej o samym zabiegu.


Przekonaj się, dlaczego właśnie u nas wykonasz go w wyjątkowo komfortowych warunkach i niespotykanie przyjaznej atmosferze. W Oksiline Beauty w Warszawie depilacja laserowa jest czystą przyjemnością!


Tylko dla Ciebie na pierwszy zabieg rabat 40 %! Zapraszamy do kontaktu - napisz do nas, a nasz kosmetolog zaproponuje Ci najlepszy zabieg i odpowie na każde pytanie związane z naszą ofertą.

45 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page