Nie możemy zatrzymać czasu. Lecz możemy nim zarządzać!

BIO REPAIR: zabieg regeneracji skóry

Jedną z podstawowych funkcji skóry jest ochrona całego organizmu przed wpływem wielu szkodliwych czynników, takich jak promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenie środowiska, bakterie etc.


BIO REPAIR: zabieg regeneracji skóry

Procesy te powodują pogorszenie stanu naskórka, więc w konsekwencji skóra się uszkadza i staje zmęczona, traci nawilżenie i naturalny blask. Uszkodzenia włókien kolagenu i elastyny, wywołane przez negatywne wpływy, prowadzą do utraty jędrności skóry oraz pojawienia się zmarszczek i bruzd.


Skóra ma naturalne mechanizmy regeneracyjne, które mogą naprawiać uszkodzone komórki i wzmacniać jej naturalną rolę ochronną.

Mechanizmy te oparte są na aktywności enzymów, które wpływają na komórki na poziomie DNA i przerywają niechciane wiązania chemiczne, powstające w wyniku działania promieni słonecznych oraz spowodowane przez wolne rodniki.


Z biegiem lat, w miarę starzenia się skóry, naturalne procesy regeneracyjne ulegają zakłóceniu, a stopień uszkodzeń rośnie.

SERIA HL BIO REPAIR


Seria kosmetyków HL BIO REPAIR ma za zadanie usunąć wyniki szkodliwych wpływów zewnętrznych poprzez wspieranie naturalnych mechanizmów regeneracji i ochrony skóry. Linia została oparta na witaminie E w wysokim stężeniu, naturalnym kompleksie regeneracyjnym, kojących właściwościach aloesu, rumianku, oleju jojoba i oliwy.


Seria skutecznie wspomaga łagodzenie problemów skóry wywołanych stresem oraz wpływem środowiska zewnętrznego.

Preparaty neutralizują procesy utleniania, spowodowane wolnymi rodnikami, dbają o optymalny stan macierzy międzykomórkowej, redukują zmarszczki, koją podrażnienia i przyspieszają regenerację skóry.


Celem regeneracyjnego zabiegu BIO REPAIR jest długotrwałe nawilżenie, poprawa gęstości i wzmocnienie struktury skóry, zapewnienie ochrony przed działaniem szkodliwych czynników środowiska, stresem i starzeniem się biologicznym.


Szczególnego znaczenia ten zabieg nabiera w okresie powakacyjnym, a także po traumatycznych dla skóry procedurach, na przykład po zabiegach z użyciem lazera, IPL itp.

SCHEMAT ZABIEGU


  • Oczyszczamy skórę za pomocą żelu BIO REPAIR GEL CLEANSER i toniku BIO REPAIR SPECIAL TONER, które zawierają naturalny kompleks odnawiający, wyciąg z oczaru i rumianku, bisabolol.

  • Za pomocą pędzla nanosimy na twarz peeling chemiczny ANTIAGEPEEL II o stężeniu 22%, oparty na opatentowanej mieszance naturalnych owocowych ekstraktów i kwasów. Preparat nie wymaga neutralizacji.

  • Po 10 minutach zmywamy peeling wodą i nanosimyna skórę kremowy peeling na bazie kwasu mlekowego i hydrolizowanych protein mlecznych – WHITE PEEL. W celu wzmocnienia działania produktu należy przykryć twarz wilgotnym kompresem.

  • Po 10 minutach zmywamy WHITE PEEL i przystępujemy do wykonania masażu twarzy z użyciem serum BIO REPAIR CONCENTRATED OIL WITH VITAMIN E w połączeniu z żelem BIO REPAIR CELLULAR FIRMING GEL. Zaleca się masaż obszarów w okolicach oczu, szyi i dekoltu. Po zakończeniu masażu preparaty nie wymagają zmywania.

  • Następnie nanosimy równomierną warstwą maskę BIO REPAIR CREAM MASK. Po 15 minutach zmywamy maskę wodą i osuszamy skórę.

  • Na zakończenie zabiegu nanosimy krem na dzień BIO REPAIR DAY CARE. Zaleca się stosowanie kremu do ochrony przeciwsłonecznej AGE DEFENCE CC CREAM SPF 50 lub SUNBRELLA SPF 30.

9 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie