Kosmetyki profesjonalne PANDHY'S

PANDHY’S to wiodący brand węgierskiego holdingu CosMed Kft z siedzibą w Budapeszcie. Właścicielką i założycielką marki jest Pani Gertrud Borbiro. Firma powstała w 2004 roku i od tej pory jest światowym ekspertem  w sferze depilacji pastą cukrową, liderem  w 43 krajach i wielokrotnie nagradzana za jakość i innowacje w dziedzinie kosmetologii na światowych targach kosmetycznych.

 

PANDHY’S – posiada profesjonalne, nowoczesne laboratoria. Przestrzega surowych zasad bezpieczeństwa i jakości swoich produktów.

Kosmetyki profesjonalne PANDHY'S

Zarówno gotowe produkty jak i komponenty, poddawane są badaniom mikrobiologicznym i fizykochemicznym.

 

Gwarantuje to bezpieczeństwo i pewność podczas używania wyrobów.

 

Latem 2017 nowa linia kosmetyków „CosMix” otrzymała na wystawie COSMOPROF North America w Las Vegas prestiżową nagrodę „Trendsetter 2017” za wyznaczanie nowych trendów w dziedzinie kosmetologii.

Kosmetyki profesjonalne PANDHY'S

Właśnie ta linia pozwala klientowi samemu stworzyć swój kosmetyk, wybierając produkt bazowy (krem, maskę) i ampułki aktywne (koncentraty roślinne ) o różnym działaniu .

 

PANDHY’S dotrzymuje surowych standardów ekologicznie czystych składników i wchodzi do grupy firm jakie podpisały Międzynarodową Konwencję o Bezpiecznej Kosmetyce. Tym samym profesjonalni kosmetolodzy oraz ich klienci mogą być pewni, że stosują efektywne kosmetyki, nie zawierające szkodliwych toksyn, konserwantów, barwników czy zapachów.

 

Wszystkie produkty są hipoalergiczne i mogą być stosowane przez każdego członka rodziny bez względu na wiek. Są bezpieczne nawet dla niemowlaków.

Kosmetyki profesjonalne PANDHY'S

PANDHY’S PROFESJONALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI:

TWARZ.jpg

Naszym głównym celem jest zadbać o Twoje piękno i wydłużyć młodość skóry za pomocą absolutnie naturalnych i bardzo wysokiej jakości kosmetyków. 

COSMIX.jpg

W naszym sklepie internetowym zamówisz naturalne, bezpieczne kosmetyki do użytku domowego, jak również profesjonalnego. 

CIAŁO.jpg

Podstawą pielęgnacji skóry ciała są codzienne zabiegi. Nie lekceważ ich znaczenia, a Twoja skóra Ci się odwdzięczy. 

HERBATY KWIATOWE.jpg

Rytuał, niegdyś zarezerwowany dla oczu chińskiego cesarza, obecnie może odprawić każdy - w zaciszu swojego domu.

WŁOSY.jpg

Wiele problemów, jak wypadanie włosów, świąd czy łupież wynika z niewłaściwej pielęgnacji skóry głowy bądź całkowitego jej braku.

AKCESORIA PANDHY’S.jpg

W ofercie naszej drogerii internetowej znajdziesz akcesoria kosmetyczne o szerokim spectrum zastosowania, którym możesz zaufać.