Kosmetyki pod oczy

Założycielką marki AURA CHAKÉ jest Gisèle Zemmour. Giselle Zemmur otworzyła w latach 80-tych jeden z pierwszych instytutów kosmetycznych w Paryżu — w czasach, kiedy przemysł kosmetyczny dopiero się zaczynał.

 

Dwadzieścia lat pracy w tej dziedzinie pozwoliło jej zdobyć niezrównaną wiedzę o skórze, mechanizmach jej pracy i jej specyficznych potrzebach.

W 1986 roku Gisèle Zemmour miała zespół złożony z czołowych francuskich i szwajcarskich naukowców. Wśród nich byli fizjolodzy, biochemicy, oraz jedna z najwybitniejszych fito-kosmetologów –    Nadia Aval. 

Kosmetyki do ochrony twarzy

Marka AURA CHAKÉ znana jest z zaawansowanym podejściem do kosmetykach: w skład profesjonalnych preparatów zawiera innowacyjne składniki jak jednokomórkowego planktonu i płodu ekstraktów.

 

Ponadto, w AURA CHAKÉ zrezygnowano z dotychczasowego podziału typów skóry na suchą, tłustą i normalną – zamiast od razu wieszać skróty, eksperci rozważają indywidualnego stanu skóry z uwzględnieniem cech fizjologii i stylu życia.

 

W "arsenale" marki produkty do twarzy i ciała, potężny anti-age i skuteczne nawilżenie.

Kosmetyki do cery trądzikowej

Specyfiką marki AURA CHAKÉ jest orientacja na Anty-age. Giselle była jedną z pierwszych, która zastosowała teorię wolnych rodników w opracowywaniu swoich formuł. 

 

Dlatego wysoka zawartość skutecznych przeciwutleniaczy w składzie jest charakterystyczną cechą produktów AURA CHAKÉ.

 

Dziś większość instytutów urody, spa i kliniki urody zdecydowały się zostać partnerem AURA CHAKÉ.

 

Tak więc w 2009 r. AURA CHAKÉ połączyło siły z prestiżową siecią Buddha Bar SPA (Buddhattitude), ogłaszając systemową współpracę i prezentując boskie rytuały Lumier Perfection i Magistrale Lifting — pielęgnację twarzy i ciała.

Kosmetyki rozświetlające do twarzy

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY 

AURA CHAKÉ:

DEMAKIJAŻ   I TONIZACJA

AURA CHAKE — kosmetyki dla zmysłowych i selektywnych estetów! Dla tych, którzy nie zgadzają się na mniej! To jest laboratorium piękna, które sprawia, że jesteś piękniejsza każdego dnia!

SERUM I ŚRODKI  KOREKTUJĄCE

Serum AURA CHAKE to produkt, pracujący na molekularnym poziomie nad pięknością Waszej skóry. Dzięki wysokiej koncentracji serum wnika w głębokie warstwy skóry i pracuje nad jej zdrowiem od wewnątrz. Co więcej, zwiększają skuteczność innych środków rytuału pielęgnacyjnego.

EKSFOLIATORY  I MASKI

Luksusowa kosmetyka AURA CHAKE pomoże przeciwdziałać starzeniu się. Efekty użycia kosmetyków są widoczne od razu! Opatentowane formuły kosmetyków sprawią, że Twoja skóra będzie pamiętać młodość i nie pozwolą jej się zestarzeć. Powierz swoje piękno AURA CHAKE!

KREMY O INTENSYWNYM DZIAŁANIU

Specyfika marki AURA CHAKE to przede wszystkim ukierunkowanie na anti-age, wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane w celu przywrócenia skórze blasku oraz skuteczna ochrona przed starzeniem się. Do tej pory wszystkie nasze kremy i specjalne produkty zawierają najpotężniejszy i unikalny kompleks przeciwutleniaczy. Ważne jest, aby pamiętać, że kompleks przeciwutleniaczy składa się z witamin, naturalnych olejów i ekstraktów owocowych. Dzięki innowacyjnym aktywnym i naturalnym składnikom formuły AURA CHAKE zaczynają działać natychmiast.