Kosmetyki pod oczy

Założycielką marki AURA CHAKÉ jest Gisèle Zemmour. Giselle Zemmur otworzyła w latach 80-tych jeden z pierwszych instytutów kosmetycznych w Paryżu — w czasach, kiedy przemysł kosmetyczny dopiero się zaczynał.

 

Dwadzieścia lat pracy w tej dziedzinie pozwoliło jej zdobyć niezrównaną wiedzę o skórze, mechanizmach jej pracy i jej specyficznych potrzebach.

W 1986 roku Gisèle Zemmour miała zespół złożony z czołowych francuskich i szwajcarskich naukowców. Wśród nich byli fizjolodzy, biochemicy, oraz jedna z najwybitniejszych fito-kosmetologów –    Nadia Aval. 

Kosmetyki do ochrony twarzy

Marka AURA CHAKÉ znana jest z zaawansowanym podejściem do kosmetykach: w skład profesjonalnych preparatów zawiera innowacyjne składniki jak jednokomórkowego planktonu i płodu ekstraktów.

 

Ponadto, w AURA CHAKÉ zrezygnowano z dotychczasowego podziału typów skóry na suchą, tłustą i normalną – zamiast od razu wieszać skróty, eksperci rozważają indywidualnego stanu skóry z uwzględnieniem cech fizjologii i stylu życia.

 

W "arsenale" marki produkty do twarzy i ciała, potężny anti-age i skuteczne nawilżenie.

Kosmetyki do cery trądzikowej

Specyfiką marki AURA CHAKÉ jest orientacja na Anty-age. Giselle była jedną z pierwszych, która zastosowała teorię wolnych rodników w opracowywaniu swoich formuł. 

 

Dlatego wysoka zawartość skutecznych przeciwutleniaczy w składzie jest charakterystyczną cechą produktów AURA CHAKÉ.

 

Dziś większość instytutów urody, spa i kliniki urody zdecydowały się zostać partnerem AURA CHAKÉ.

 

Tak więc w 2009 r. AURA CHAKÉ połączyło siły z prestiżową siecią Buddha Bar SPA (Buddhattitude), ogłaszając systemową współpracę i prezentując boskie rytuały Lumier Perfection i Magistrale Lifting — pielęgnację twarzy i ciała.

Kosmetyki rozświetlające do twarzy

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY 

AURA CHAKÉ:

AURA CHAKE — kosmetyki dla zmysłowych i selektywnych estetów! Dla tych, którzy nie zgadzają się na mniej! To jest laboratorium piękna, które sprawia, że jesteś piękniejsza każdego dnia!

Serum AURA CHAKE to produkt, pracujący na molekularnym poziomie nad pięknością Waszej skóry. Dzięki wysokiej koncentracji serum wnika w głębokie warstwy skóry i pracuje nad jej zdrowiem od wewnątrz. Co więcej, zwiększają skuteczność innych środków rytuału pielęgnacyjnego.

Luksusowa kosmetyka AURA CHAKE pomoże przeciwdziałać starzeniu się. Efekty użycia kosmetyków są widoczne od razu! Opatentowane formuły kosmetyków sprawią, że Twoja skóra będzie pamiętać młodość i nie pozwolą jej się zestarzeć. Powierz swoje piękno AURA CHAKE!

Specyfika marki AURA CHAKE to przede wszystkim ukierunkowanie na anti-age, wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane w celu przywrócenia skórze blasku oraz skuteczna ochrona przed starzeniem się. Do tej pory wszystkie nasze kremy i specjalne produkty zawierają najpotężniejszy i unikalny kompleks przeciwutleniaczy. Ważne jest, aby pamiętać, że kompleks przeciwutleniaczy składa się z witamin, naturalnych olejów i ekstraktów owocowych. Dzięki innowacyjnym aktywnym i naturalnym składnikom formuły AURA CHAKE zaczynają działać natychmiast.