Założycielką marki AURA CHAKÉ jest Gisèle Zemmour. Giselle Zemmur otworzyła w latach 80-tych jeden z pierwszych instytutów kosmetycznych w Paryżu — w czasach, kiedy przemysł kosmetyczny dopiero się zaczynał.

 

Dwadzieścia lat pracy w tej dziedzinie pozwoliło jej zdobyć niezrównaną wiedzę o skórze, mechanizmach jej pracy i jej specyficznych potrzebach.

W 1986 roku Gisèle Zemmour miała zespół złożony z czołowych francuskich i szwajcarskich naukowców. Wśród nich byli fizjolodzy, biochemicy, oraz jedna z najwybitniejszych fito-kosmetologów –    Nadia Aval. 

Marka AURA CHAKÉ znana jest z zaawansowanym podejściem do kosmetykach: w skład profesjonalnych preparatów zawiera innowacyjne składniki jak jednokomórkowego planktonu i płodu ekstraktów.

 

Ponadto, w AURA CHAKÉ zrezygnowano z dotychczasowego podziału typów skóry na suchą, tłustą i normalną – zamiast od razu wieszać skróty, eksperci rozważają indywidualnego stanu skóry z uwzględnieniem cech fizjologii i stylu życia.

 

W "arsenale" marki produkty do twarzy i ciała, potężny anti-age i skuteczne nawilżenie.

Specyfiką marki AURA CHAKÉ jest orientacja na Anty-age. Giselle była jedną z pierwszych, która zastosowała teorię wolnych rodników w opracowywaniu swoich formuł. 

 

Dlatego wysoka zawartość skutecznych przeciwutleniaczy w składzie jest charakterystyczną cechą produktów AURA CHAKÉ.

 

Dziś większość instytutów urody, spa i kliniki urody zdecydowały się zostać partnerem AURA CHAKÉ.

 

Tak więc w 2009 r. AURA CHAKÉ połączyło siły z prestiżową siecią Buddha Bar SPA (Buddhattitude), ogłaszając systemową współpracę i prezentując boskie rytuały Lumier Perfection i Magistrale Lifting — pielęgnację twarzy i ciała.

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY 

AURA CHAKÉ:

15085672_1847601002142638_87736435734461
bazoviy_nabor.jpg
magistral nabor .jpg
novye_producty.jpg
  • Facebook
  • Instagram

© 2020 Oksiline - Sklep internetowy - Kosmetyki do pielęgnacji skóry - Warszawa